דרכי טיפול במחלות עכברים

מחלות עכברים

כחברה מובילה בתחום הדברת העכברים חשוב לנו להדגיש כי עכברים הנם מפיצי מחלות במאמר הבא ניסינו להרחיב על הסכנות ודרכי הטיפול בהתפשטות העכברים בבית

עכברים הינם מכרסמים בגודל קטן למדי. עם זאת אין קשר בין הגודל המיניאטורי של העכברים לבין גדול הצרות שהם מביאים עימם. כמובן שצרות בולטות במיוחד הן המחלות. מחלות עכברים הן מגוונות ונובעות בין השאר מהמעבר של עכברים במתקני ביוב וכדומה. בין המחלות המוכרות שנובעות בין השאר משהות של עכברים באזור המגורים שלנו הן- טיפוס, כלבת, דבר, תולעים ועוד. כמובן שכאשר עכברים באים במגע עם האוכל שלנו ואנו לא מודעים להימצאות שלהם באזור (עשוי לקרות לפעמים בתחילת השהות של העכבר בבית) גדלים הסיכויים שלנו לחלות ויש לעשות צעדים על מנת למצוא מה הן דרכי טיפול במחלות עכברים שרלוונטיות עבורנו במצב כזה.

דרכי טיפול במחלות עכברים

באופן כללי, דרכי טיפול במחלות עכברים לאחר שהתפתחה כבר המחלה, מחייבות פניה מסודרת לגורם המקצועי המתאים- אחות, רופא וכדומה. בדרך כלל, לכל מחלה יותאם טיפול משלה וזאת בלי קשר להימצאות של העכברים באזור אלא לסוג המחלה שהתפתחה בעקבות עכברים אלו. דרכי טיפול במחלות עכברים יכולות להיות מיוחסות גם למאמצים שמושקעים לפני שמתפתח אסון הנובע מתוך מחלות עכברים. כך, כאשר מנסים להרחיק מאיתנו עכברים ולוודא שהם אינם גולשים לאזור שלנו, אנו למעשה יוצרים דרכי טיפל במחלות עכברים עוד לפני שיש לנו צורך מיידי בכך.

דרכי טיפול במחלות עכברים- איך מונעים?

בדרך כלל, למרבה הצער, יש לפגוע בעכבר כדי להצליח להרחיק אותו ולכן מוצבות מלכודות רבות בבית עד שהעכבר מתפתה ונכנס לאחת מתוך אותן מלכדות. ברגע שנכנס עכבר למלכודת, האחרונה לא מאפשרת לו לצאת וכך אנו יכולים להיות בטוחים שתפסנו את העכבר ואפילו לשחרר אותו לחופשי. כמו כן, דרכי טיפול במחלות עכברים כוללות אמצעים אגרסיביים יותר כגון שימוש בחומרים של הדברה.

חומרי הדברה כ- דרכי טיפול במחלות עכברים

עבור כל מי שמאס במלחמה נגד המחלות שמובאות עלינו על ידי היצורים הקטנים- העכברים, יש פתרון שאינו נוח כלל אך לפעמים מחויב מתוך המציאות. הדברת עכברים ו- הדברת חולדות הנה תהליך הכולל שימוש ברעל נגד עכברים על מנת לגרום למותם ולהרחיק אותם.

סרטון על הדברת עכברים

דילוג לתוכן