הדברה לעכברים

הדברה לעכברים – הדברה ירוקה

עכברים הם עסק ביש, במיוחד כשהם בתוך הבית שלנו ועל אחת כמה וכמה כשאנו מנסים לבצע הדברה לעכברים בכוחות עצמנו. אלא אם עברנו הכשרה לבצע הדברה לעכברים, אנחנו יכולים לשכוח מיעילות ותוצאות ולהתחיל לדאוג לרעילות הסביבה. הדרך היעילה והרבה פחות מזיקה לסביבה ולנו הסובבים היא שיטת הדברה ירוקה לעכברים אשר מומלץ בחום לבצע באמצעות מדביר מקצועי המומחה להדברה ירוקה. הדברה לעכברים בשיטה הירוקה היא אינה אכזרית, נוחה לשימוש ומניבה תוצאות לא פחות טובות ואולי אף יותר מהדברה קונבנציונאלית. הכול על הדברת עכברים בשיטה הירוקה – במאמר הבא.

מהי הדברה ירוקה לעכברים?

ראשית כל הדברה ירוקה מדברת על מניעה של מזיקים על ידי איטום חורים, חינוך להיגיינה פנים ביתית ובגינה, גם הדברה ביולוגית באמצעות חתול יעילה עד מאד ואף ידידותית מאד לכם, לחתול ולסביבה. הדברה לעכברים שמצריכה מכם מדביר מקצועי כוללת שימוש במלכודות ובשיטות הרחקה אלקטרוניות. הדברה לעכברים בשיטה האלקטרונית מבוססת לרוב על שידור גלים אולטראסוניים אשר מפריעים מאד למכרסמים הקטנים, לתיקנים ולנמלים, אך אינם פוגעים בחיות המחמד שלנו. קיימים מספר סוגים שכאלו בשוק ומומלץ להיוועץ מה טוב יותר לבתיכם, התשובה לרוב תהייה תלויה בגודל המפגע, בסוג, במיקום, בשטח שיש לכסות וכן הלאה. קחו בחשבון ששיטת המלכודות אינה מרחיקה אותם, והיא דורשת טיפול מתמיד, קפדני ופינוי העכברים מדי כמה ימים או שבועות מן המלכודות.

ניתן לומר שכל הדברה לעכברים שנעשית ביסודיות רבה ובהקפדה על תהליך עבודה נכון תשיג את התוצאות הרצויות בפרק זמן מינימלי.

הדברה לעכברים – היתרונות של השיטות הירוקות

אם נחזור לדיון על הדברה לעכברים בשיטות ירוקות, ניווכח לדעת שלשיטות הירוקות יש יתרונות ברורים בהדברה של מזיקים בכלל ושל עכברים בפרט. ההדברה ירוקה לעכברים מומלצת לאנשים שיש להם ילדים קטנים או חיות מחמד. הדברה זאת מומלצת גם לבתים בהם מתגוררים חולי סרטן או מחלות המשפיעות על מערכת חיסונית. הדברה זו בריאה יותר לכל ואינה גורמת להרעלת האדמה והצמחייה לדורות.

בכדי לבצע הדברה לעכברים באחת מן השיטות הירוקות, צרו קשר עוד היום עם אסי קליין – מומחה להדברה ירוקה ומוסמך מטעם המשרד לאיכות הסביבה, בטלפון 052-8732060. הפונים דרך האינטרנט יזכו ליהנות ממחיר נוח במיוחד.

יצירת קשר

צרו עמנו קשר לביצוע הדברת עכברים וחולדות

דילוג לתוכן