הדברת עכברים

פורסם ע"י הדברת עכברים


הדברה נגד חולדות, איך עושים את זה?

יעוץ מקצועי חינם, שירות מהיר ויעיל, 24 שעות ביממה. רישיון הדברה 1779 מחירים הכי זולים בארץ. טיפול לטווח ארוך.  הזמן היום שירות הדברה נגד חולדות -052-8732060.

כאשר רוצים לבצע הדברת חולדות מהבית ראשית יש להכיר את דרך המחיה שלהם. חולדות לא באים סתם. יש סיבה להגעה שלהם לבית שלנו או לעסק. אסי קליין מבצע הדברה נגד חולדות מעל שבע עשרה שנים ובעל ניסיון וידע טכנולוגי נרחב. חולדות נמצאים כל השנה הם חיים בתוך מחילות ומקומות מסתור. האזורים הנפוצים ביותר זה מערכת הביוב העירונית, על העצים ומתחת לגגות של בתי מגורים.

החשש מבעיית חולדות נובע מהפחד להידבק מהמחלות שלהם והנזקים שהם גורמים. החשש מוצדק מאחר שגוף החולדות נגוע במחלות והפרווה שלה מלאה בטפילים. הם עושים את הצרכים שלהם בכל מקום והשתן והצואה שלהם גם מעבירה במחלות. כאשר רוצים למגר חולדות או לבצע הדברה נגד חולדות יש צורך בביגוד מגן וציוד מתאים. הכרה של דרך החיים שלהם חשובה יש צורך בעבודת בילוש על מנת להבין ולדעת מהיכן ולמה הם הגיעו.

מדביר מכיר את ההתנהלות של החולדות ויודע לזהות סימנים אשר אדם רגיל לא יכול לראות. הדברה נגד חולדות דורשת המון סבלנות והמון ידע מקצועי. אסי קליין נותן שירות הדברה נגדם בצורה המקצועית ביותר. הטיפול נגדם נעשה בשיטות ידועות אשר הוכיחו את עצמם לאורך שנים רבות. חשוב לומר חולדות יש להם כושר לימוד וטיפול לא נכון נגדם גורם לקושי רב לטיפול אחר.

כמה מילים על חולדות – חולדות או בשם מוכר אחר עכברושים הם ממשפחת היונקים. הם חיים בעיקר בלילה והמטרה שלהם זה חיפוש של מים, מזון ומקום מחסה. ישנם שני סוגים של חולדות. חולדת החוף וחולדת העליות. יש הבדלים רבים בניהם. חולדות הם חכמים מאוד וכאשר רוצים לבצע הדברה נגד חולדות יש להשקיע מעט מחשבה על איזה דרך רוצים להדביר אותם. חולדות חיים במשפחה ויכולים לחיות יותר משנה.  צלצל היום וקבל הדברה נגד חולדות במחיר ושירות מנצח על ידי מדביר מורשה של משרד איכות הסביבה אסי קליין 052-8732060.

 • מבצעי החודש

  לכל מזמיני החודש!!!

  הזמינו הדברת עכברים

  וקבלו

  מלכודת עכברים מתנה!!!
 • צור קשר

   שם (חובה)

   דואר אלקטרוני (חובה)

   נושא

   תוכן ההודעה

   captcha

  • תפריט

  • eXTReMe Tracker
   Call Now Button דילוג לתוכן