הדברה נגד עכברים

מחפשים הדברה נגד עכברים? אסי קליין מומחה להדברת עכברים ישמח לבצע עבורך הדברה נגד עכברים מספר ישיר למדביר 052-8732060 .

למה כל כך חשוב לבצע הדברה נגד עכברים?

עכברים מסבים נזק רב כאשר מסתובבים לנו בין הרגליים, מעבירים מחלות רבות לבני אדם, לחיות המחמד, לצאן ואף מזיקים לשטחי חקלאות. עכברים מזהמים מאגרי מזון, פוגעים בתשתיות ובהחלט לא משדרים היגיינה לסביבה. ולכן, חשוב לבצע הדברת עכברים לא רק כאשר מופיעים העכברים אצלנו בבית, אלא גם מניעתית באופן תקופתי, כך נוכל לישון רגוע בליליות בידיעה כי העכברים בהחלט לא ירצו לבקר במחוזותינו. הדברה נגד עכברים הינה תחום מורכב החובק בתוכו שיטות רבות מספור ובעיקר בעידן המודרני בו מתחשבים יותר בזכות הקיום של העכברים (רק לא בשטחי המחייה שלנו).

הדברה נגד עכברים – השיטות הירוקות

שיטות אלו מדברות בראש ובראשונה על מניעת חדירת המכרסמים בכל דרך, תוך שמירה על איכות הסביבה ועל סביבה נקייה מרעלים, לא רק לתועלת המכרסמים, אלא לתועלת כל הסובבים. הדברה נגד עכברים בשיטה הירוקה דוגלת ראשית כל בחינוך אשר יוביל לצמצום תופעת המכרסמים בקרב בני האדם באופן טבעי, תוך שימוש במספר כללים מנחים:

  • שמירה על היגיינה בסיסית של הבית – אין להשאיר פירורים וזבל בתוך הבית או בחצר בשום פנים ואופן, שכן הדבר מזמין באופן טבעי את המכרסמים הקטנים.
  • הימנעות מהשארת פתחים אשר מובילים ישירות לבית שלכם – זכרו כי עכברים מסוגלים לחדור דרך פתחים קטנים עד מאד, אף מתחת לדלתות. מניעת מקומות מסתור למכרסמים – השאירו כמה שפחות חפצים על הרצפה.
  • הישמרות מרטיבות מצטברת – שכן לחות מזמינה אליכם לא רק עכברים אלא גם מזיקים נוספים רבים. הידעתם כי דישון בגינה ימשוך חרקים מועילים אשר יכולים להילחם במזיקים.

שיטות ירוקות של הדברה נגד עכברים כוללות גם הצבת מלכודות על ידי איש מקצוע אשר מכיר את דרכי הפעולה והמסתור של העכברים ופינוי המלכודות אחת לתקופה מאזור המגורים. הצבת מכשירים אלקטרוניים אשר משדרים צלילים לא נעימים למכרסמים בלבד ומונעים את התקרבותם לביתנו וכן הלאה.

הדברה נגד עכברים

עכברים מסבים נזק רב כאשר מסתובבים לנו בין הרגליים, מעבירים מחלות רבות לבני אדם, לחיות המחמד, לצאן ואף מזיקים לשטחי חקלאות. עכברים מזהמים מאגרי מזון, פוגעים בתשתיות ובהחלט לא משדרים היגיינה לסביבה. ולכן, חשוב לבצע הדברה נגד עכברים לא רק כאשר מופיעים העכברים אצלנו בבית, אלא גם מניעתית באופן תקופתי, כך נוכל לישון רגוע בליליות בידיעה כי העכברים בהחלט לא ירצו לבקר במחוזותינו. הדברה נגד עכברים הינה תחום מורכב החובק בתוכו שיטות רבות מספור ובעיקר בעידן המודרני בו מתחשבים יותר בזכות הקיום של העכברים (רק לא בשטחי המחייה שלנו).

הדברה נגד עכברים, מה הסכנות וממה צריך להיזהר?

עכברים הם חיות קטנות ממשפחת המכרסמים. כולנו מכירים את החיות הקטנות הללו, בעלות פרווה אפורה, חומה או שחורה ושפם רוטט, חיות קטנות אשר אוהבות להסתתר בחורים קטנים וחשוכים. עכברים משוטטים נפוצים מאד בכל מקום, ומכיוון שהם זקוקים לחום ולאוכל, הם נוטים לנסות ולהיכנס לבתים של אנשים בנמצאים בסביבתם. אולם, עכברים מביאים איתם נזקים רבים למשק הבית. ראשית, הם עלולים להביא איתם מחלות שונות מן הרחוב ומן האשפה בה שהו קודם לכן. בנוסף, הם עלולים לנשוך, בעיקר תינוקות זוחלים. לכן, חשוב מאד לערוך הדברה נגד עכברים.

הדברה נגד עכברים

הדברה נגד עכברים, כאמור, היא חשובה מאד. ישנן שיטות רבות של הדברה נגד עכברים. חלקן יעילות יותר, וחלקן פחות; חלקן נעשות באופן עצמאי, וחלקן רק בסיועו של מדביר מקצועי; חלקן ידידותיות לסביבה, וחלקן פחות עד לא ידידותיות כלל. בכל מקרה שבו מופיעים עכברים לא רצויים, כדאי לבחון את השיטות השונות, ולבחור במתאימה ביותר למצב. לעיתים שיטת הדברה שהייתה יעילה מאד במקום מסוים לא תהיה יעילה במקום אחר, וידרשו אמצעים חזקים יותר.

השיטות השונות

השיטות הפשוטות ביותר להרחקת עכברים הן המלכודות הביתיות. ישנם 2 סוגים של מלכודות. הראשונה בנויה ככלוב, שדלתו נסגרת כאשר העכבר נכנס אליו על מנת לאכול את הפיתיון שהונח בו. זוהי שיטה ידידותית ביותר לסביבה, מפני שניתן לשחרר את העכבר בשטח פתוח, אולם עכברים רבים מצליחים להתחמק מן המלכודת הזו. הסוג השני הוא מלכודות דבק, אשר לוכדות את העכבר ברגע שנגע בהן. אולם מלכודות אלה בהכרח הורגות את העכבר, מפני שאין לו אפשרות להשתחרר מהן. אם המלכודות אינן יעילות, ניתן להשתמש בשיטה של הרחקת העכברים באמצעות מכשיר אלקטרוני אשר משדר צליל בתדר גבוה, אותו שומעים עכברים בלבד. את רוב העכברים הצליל יטריד, אולם אחרים ייכנסו בכל זאת. אם האפשרויות הללו אינן יעילות, ניתן להניח רעל עכברים. מומלץ לעשות זאת בעזרתו של מדביר מומחה, משום שרעל עכברים מסוכן גם לבני אדם, ויש לדעת כיצד להניחו בצורה שלא תסכן ילדים וגם חיות אחרות.

אם גם אתם רוצים לישון רגועים בלילות בידיעה כי אף מזיק לא יעז להיכנס לביתכם – הזמינו עוד היום שירות מקצועי ואמין של הדברה נגד עכברים בטלפון 052-8732060 או בוואטסאפ מאת אסי קליין – בעל ניסיון והתמחות בהדברה ירוקה. שאלו על מבצע לפונים דרך האינטרנט!

דילוג לתוכן