הדברת עכברים

פורסם ע"י הדברת עכברים


הדברה נגד עכברים, מה הסכנות וממה צריך להיזהר?

מחפשים הדברה נגד עכברים? אסי קליין מומחה להדברת עכברים ישמח לבצע עבורך הדברה נגד עכברים מספר ישיר למדביר 052-8732060 .

 

עכברים הם חיות קטנות ממשפחת המכרסמים. כולנו מכירים את החיות הקטנות הללו, בעלות פרווה אפורה, חומה או שחורה ושפם רוטט, חיות קטנות אשר אוהבות להסתתר בחורים קטנים וחשוכים. עכברים משוטטים נפוצים מאד בכל מקום, ומכיוון שהם זקוקים לחום ולאוכל, הם נוטים לנסות ולהיכנס לבתים של אנשים בנמצאים בסביבתם. אולם, עכברים מביאים איתם נזקים רבים למשק הבית. ראשית, הם עלולים להביא איתם מחלות שונות מן הרחוב ומן האשפה בה שהו קודם לכן. בנוסף, הם עלולים לנשוך, בעיקר תינוקות זוחלים. לכן, חשוב מאד לערוך הדברה נגד עכברים.

הדברה נגד עכברים

הדברה נגד עכברים, כאמור, היא חשובה מאד. ישנן שיטות רבות של הדברה נגד עכברים. חלקן יעילות יותר, וחלקן פחות; חלקן נעשות באופן עצמאי, וחלקן רק בסיועו של מדביר מקצועי; חלקן ידידותיות לסביבה, וחלקן פחות עד לא ידידותיות כלל. בכל מקרה שבו מופיעים עכברים לא רצויים, כדאי לבחון את השיטות השונות, ולבחור במתאימה ביותר למצב. לעיתים שיטת הדברה שהייתה יעילה מאד במקום מסוים לא תהיה יעילה במקום אחר, וידרשו אמצעים חזקים יותר.

השיטות השונות

השיטות הפשוטות ביותר להרחקת עכברים הן המלכודות הביתיות. ישנם 2 סוגים של מלכודות. הראשונה בנויה ככלוב, שדלתו נסגרת כאשר העכבר נכנס אליו על מנת לאכול את הפיתיון שהונח בו. זוהי שיטה ידידותית ביותר לסביבה, מפני שניתן לשחרר את העכבר בשטח פתוח, אולם עכברים רבים מצליחים להתחמק מן המלכודת הזו. הסוג השני הוא מלכודות דבק, אשר לוכדות את העכבר ברגע שנגע בהן. אולם מלכודות אלה בהכרח הורגות את העכבר, מפני שאין לו אפשרות להשתחרר מהן. אם המלכודות אינן יעילות, ניתן להשתמש בשיטה של הרחקת העכברים באמצעות מכשיר אלקטרוני אשר משדר צליל בתדר גבוה, אותו שומעים עכברים בלבד. את רוב העכברים הצליל יטריד, אולם אחרים ייכנסו בכל זאת. אם האפשרויות הללו אינן יעילות, ניתן להניח רעל עכברים. מומלץ לעשות זאת בעזרתו של מדביר מומחה, משום שרעל עכברים מסוכן גם לבני אדם, ויש לדעת כיצד להניחו בצורה שלא תסכן ילדים וגם חיות אחרות.

 • מבצעי החודש

  לכל מזמיני החודש!!!

  הזמינו הדברת עכברים

  וקבלו

  מלכודת עכברים מתנה!!!
 • צור קשר

   שם (חובה)

   דואר אלקטרוני (חובה)

   נושא

   תוכן ההודעה

   captcha

  • תפריט

  • eXTReMe Tracker
   Call Now Button דילוג לתוכן