הדברת עכברים

פורסם ע"י הדברת עכברים


הדברה עכברים, איך עושים את זה נכון?

שילוב של אמצעים מיוחדים במחיר ללא תחרות. פתרון מלא באחריות אפשרות מהיום להיום. אסי קליין הדברה עכברים 052-8732060.

הדברת עכברים זאת עבודה למדביר מקצועי, עכברים הם ממשפחת היונקים הם חכמים מאוד וחיים בתור משפחה. גודל ממוצע של עכברים הוא כעשרה ס"מ. עכברים הם בעלי כושר ריצה והם חיים היכן שיש מחילות ומקום מחבוא. הם בעלי כושר כרסום בעזרת השיניים הקדמיות שלהם. עכברים מסתובבים בעיקר בלילה והם אוכלים פירות וירקות ונמשכים לכל סוגי הדגנים כמו חיטה,תירס וכדומה. הדברה עכברים צריכה טיפול סביבתי בנוסף לפעולת הדברה עכברים.

אסי קליין מדביר עכברים מוסמך ונותן שירות הדברה עכברים כבר שנים רבות. מספר היתר הדברת מכרסמים 1779. יש חשיבות עליונה להבין למה עכברים נמצאים אצלנו ואיך לבצע הדברה עכברים לזמן ממושך. לא סתם קוראים למי שפחדן "עכבר". עכברים הם פחדניים הם סובלים מהפרעת חרדה. עכברים הם חששנים מאוד והיכן שיש פעילות של בני אדם הם מתחבאים. לכן רוב הפעילות שלהם היא במשך הלילה.

נזקים רבים גורמים העכברים לבני האדם גם ברכוש וגם בבריאות ואפשר לומר גם נפשית. הדברה עכברים מותרת על פי חוק בגלל דברים אילו. הצורך להפטר מהם גבוה, הם מעבירים מחלות וגורמים לנזקים רבים. יש לציין כאשר רוצים לבצע הדברה עכברים באופן עצמאי אפשר להצליח, אבל טיפול לא נכון נגד עכברים מקשה מאוד את ההדברה נגדם בהמשך. אסי קליין מבצע הדברה עכברים בצורה זריזה בעלות נמוכה כולל אחריות. שירות נגד עכברים ניתן בכל אזור המרכז, השרון והשפלה. יש אפשרות במקרים דחופים SOS)) להגיע בפחות משעה לבית הלקוח עשרים וארבע שעות ביממה 052-8732060 .

עכברים חיים לצד בני האדם ולא משנה איזה סביבה גרים בה. כל האבזור והחומרים אשר בשימוש שלנו מאושרים על פי חוק. כל ביקור של מדביר עכברים מלווה בייעוץ הסבר וביצוע הדברה עכברים. ישנם הרבה סיבות להופעת עכבר בבית או בחצר.  מדביר עכברים מקצועי יודע לזהות מהיכן הם הגיעו ואיך למנוע מבעיית עכברים לצוץ שוב בעזרת טיפול נכון. בזמן הדברה עכברים אין צורך לעזוב או לצאת מהבית.

 • מבצעי החודש

  לכל מזמיני החודש!!!

  הזמינו הדברת עכברים

  וקבלו

  מלכודת עכברים מתנה!!!
 • צור קשר

   שם (חובה)

   דואר אלקטרוני (חובה)

   נושא

   תוכן ההודעה

   captcha

  • תפריט

  • eXTReMe Tracker
   Call Now Button דילוג לתוכן