הדברת חולדות בתל אביב

למה חשובה הדברת חולדות בל אביב?

החולדות הן יונקים ממשפחת העכבריים ומשתייכים לסדרת המכרסמים. הן מצויות בעיקר בערים והמינים הנפוצים ביותר בארץ ובתל אביב הם חולדה מצויה וחולדת החוף. חולדות אשר לא תורבתו למטרות מעבדה, לרוב מתגוררות באזורים מלוכלכים, מחוסרי אור ותנאים סניטריים מזעריים ועל כן חשוב לבצע בהקדם הדברת חולדות, אם חולדה שכזו מצליחה לחדור לאזור מחייתכם, היא יכולה להביא עמה סכנות רבות, מחלות המסכנות חיי אדם וחיות ולגרום נזק עצום גם בשדות חקלאיים ובמאגרי מזון בבית או בכלל. חולדות הינן חכמות ובעלות חושים מחודדים במיוחד ולכן מצוינות בלהתחקות אחר מקורות מזון ואף לשרוד בתנאים קשים מאד. לא רק זאת, החולדות יודעות לזהות מלכודות, מזון מורעל ולעקוף מכשולים שהוצבו עבורן. ולכן, במידה ונתקלתם באחת כזו בסביבת עבודתכם או בביתכם – זה המקום להזעיק איש מקצוע אשר יבצע עבורכם הדברת חולדות בתל אביב  בהתבסס על ניסיון, היכרות עם הזן ויפטר עבורכם מן המפגע.

הדברת חולדות בתל אביב – כיצד מתבצעת ההדברה?

מספר שיטות להדברת חולדות בתל אביב נמצאות כיום בשימוש. השיטה העיקרית היא בגדר מניעה ומטרתה להרחיק את המזיקים ממקום המגורים – הדבר מבוצע באמצעות הצבת מלכודות המפוזרות מסביב לבניין או בית הקרקע שלכם, כאשר פינוי החולדות מן המלכודות נעשה על ידי איש מיומן, אחת לכמה ימים או בהתאם לצורך. הצבת מלכודות חייב להתנהל במקביל לשמירה על היגיינת ביתכם והסביבה הקרובה. כמו כן, טיפוח חתול בית בהחלט יכול ליצור עבורכם הדברה ביולוגית זמינה.

כאשר קשה להשתלט על כמות החולדות השורצות בשיטות מניעתיות, פונים לפיזור רעל. כיום משתמשים ברעל אשר רק לאחר יומיים שלושה משפיע על החולדה וזאת על מנת שהיא לא תוכל לקשר בין האוכל להרגשה הרעה ולהזהיר חולדות אחרות. אמנם רעל זה מזיק גם לחיות מחמד, אך הצליחו למנוע הרעלת חיות מחמד על ידי הוספת חומר אשר גורם להם להקאה (ולא לחולדות) במידה ובלעו בשוגג את הרעל. את הרעל מפזרים לרוב במקומות מסתור ובשבילים בהם חולדות נוהגות להסתובב.

הדברת חולדות בתל אביב – מומלץ לפנות לאיש מקצוע מוסמך

הדברת חולדות בתל אביב כדאי שתעשה באמצעות איש מקצוע מיומן, אשר לו גישה לשיטות ידידותיות ואף הסמכה לשימוש ברעלים שאינם נמכרים בחנויות. כמו כן, הוא יוכל להדריך אתכם כיצד להימנע מהרעלה.

פנו עוד היום לאסי קליין, להדברת חולדות מקצועית תל אביב בטלפון 052-8732060 והסירו דאגה מלבכם. מומלץ לשאול על מבצע לגולשי האינטרנט!

יצירת קשר

צרו עמנו קשר לביצוע הדברת עכברים וחולדות

דילוג לתוכן