הדברת חולדות

הדברת חולדות – מה בין העבר להיום?

רק למשמע המילה "חולדות" עוברת ברבים מאיתנו חלחלה, שלא נאמר גועל ורצון להתרחק מהן ככל האפשר. אך לעיתים, קורה וחולדות מצליחות לחדור אל מרחב המחייה שלנו, לחצרות, לבית, למשרדים ובעיקר אזורים מאוישים אשר מחזיקים מזון. חולדות מהוות בראש ובראשונה סכנה תברואתית וגם מזיקות למאגרי המזון, מזהמות אותן ויכולות לחרסם כמעט כל העומד בדרכם. בשנים האחרונות, נשמעים דיווחים חוזרים ונשנים כי אזור המרכז המוכה בצפיפות גבוהה של אוכלוסייה, סובל קשות ממכת חולדות ברחובות, בחצרות ובבתים הפרטיים ועל כן הדרישה להדברת חולדות במרכז הולכת וגוברת מדי יום.

הדברת חולדות – שיטות ירוקות?

הדברת חולדות נעשתה בעבר באמצעות שימוש ברעל חזק במיוחד הקרוי סטריכנין אשר חוסם קולטן קריטי לתפקוד תקין בעמוד השדרה ובמוח. רעל זה מהווה סכנה לא רק לחיי המכרסמים אלא גם לסובבים. חשיפה לרעל דרך עיניים או בבליעה מובילה לרעידות בלתי נשלטות בכל הגוף, עד הפסקת נשימה או קישות עמוד השדרה המסתיימים במוות נוראי. הדברת חולדות בשיטה אכזרית זו הוחלפה בשיטות ידידותיות יותר לסביבה והרבה פחות אכזריות.

כיום ברשות המדביר המקצועי שיטות שונות בתכלית. לדוגמא, רעל מבוסס אבץ פוספיד אשר מושך אליו מכרסמים אך דוחה חיות אחרות. כמו כן, מערבבים רעל זה עם סם הקאה אשר במקרה חשיפה של בעל חיים או אנשים ימנע ספיגה של החומר.

הדברת חולדות באמצעות רעלים

הדברת חולדות בביוב, במחילות ומקומות המסתור שלהם יכולה להיעשות גם באמצעות פיזור רעל בריכוז נמוך, אשר משפיע לאחר מספר ימים ועל ידי כך מבטיח את חיסול המחילה.

הדברת חולדות באופן ידידותי אף יותר, ללא המתת החולדה, יכולה להיעשות  באמצעות שיטות לכידה שונות כגון ניירות דבק, מלכודות עץ, מכשירים אלקטרוניים אשר דוחים אותם מן האזור וכן הלאה.

אסי קליין – הדברת חולדות מקצועית

לא משנה באיזו שיטה תבחרו, מומלץ שמדביר מקצועי יעשה זאת עבורכם. כך תמזערו את המגע עם החולדות וחומרי ההדברה. כל השיטות מוצעות אצל אסי קליין – מדביר מוסמך, מיומן ובעל ניסיון רב שנים. ניתן להגיע בהתראה קצרה מאד ולנקות את הבית ממזיקים. מבצע מיוחד לפונים דרך האתר. צרו קשר עוד היום בטלפון 052-8732060 ואמרו שלום למכרסמים.

יצירת קשר

צרו עמנו קשר לביצוע הדברת עכברים וחולדות

דילוג לתוכן