הדברת עכברים

פורסם ע"י הדברת עכברים


הדברת חולד איך עושים את זה?

טיפול מיוחד נגד חולדים בגינה ובחצר. אסי קליין מדביר מקצועי בעל מומחיות בטיפול נגד חולדים. רישיון הדברה 1779 של משרד איכות הסביבה. הזמן עכשיו במחיר מנצח הדברת חולד בגינה. ישירות למדביר – 052-8732060.

ישנם ארבעה סוגים שונים של חולדים חולד כרמלי, חולד גלילי, חולד גולני וחולד יהודה. הדברת חולדים אינה דומה כלל להדברת עכברים, חולדים הם גם לא חפרפרות, למרות הדמיון בהתנהגות שלהם. חולד חי לבד והוא מאוד אלים נגד חולדים אחרים. הוא חי בשטח אותו הוא מסמן ושם הוא חופר מחילות ובונה תאים לשמירת מזונו. גופו מוגן בפרווה והוא דקיק מאוד. חולד נחשב למבצע נזק רב לגינות וחצרות ומשקים חקלאיים. החולד מהיר מאוד והוא פעיל בשעות של בתחילת שעות הערב ושעות הבוקר. חולד ניזון מבצלים ושורשים של צמחים וגידולים.חולד הוא עיוור והוא יודע לנוע ולאתר אדמה ואוכל על ידי נקישות ומישוש של האדמה. חולד שייך למשפחת היונקים כמו עכברים וחולדות. למעט התקופה של הרבייה הוא לא בא במגע עם בני עמו.

הדברת חולד – על מנת להפטר מבעיה של חולדים אי אפשר לבצע ריסוס או סתם לפזר רעלים. חולד חי לבד והוא לא נותן לשום חולד אחר להתקרב אליו. השיטה הטובה ביותר היא הנחת פיתיונות שבתוכם יש רעל מיוחד אותם מניחים בתוך המחילות של החולד. טיפול זה יעיל מאוד ונמדד בהצלחה גדולה. דבר זה צריך להתבצע ללא פגיעה בחיות אחרות. טיפול נגד חולד דורש המון ידע וניסיון וכן איפוק וסבלנות. אסי קליין מומחה בביצוע הדברת חולד. הטיפול כולל פיתיונות וחומרי הדברה מאושרים על ידי משרד איכות הסביבה.

חולד נחשב למזיק לאדם מאחר והוא מחסל גינות ומשקים חקלאיים תוך זמן קצר. טיפול נגד חולדים צריך להתבצע מהר ככל האפשר.  חולד הוא צמחוני ואוכל רק פקעות. נקבת החולד ממליטה עד חמישה גורים בהמלטה. מחקר העלה סברה שאורך חיים של חולד יכול להגיע עד עשרים שנה. חולד הוא חיה מאוד מעניינת הוא מצליח לחיות לבד ללא תא משפחתי ויודע לנווט בתוך האדמה.

הזמן היום הדברה מקצועית נגד חולדים מענה 24 שעות אסי קליין -052-8732060.

 • מבצעי החודש

  לכל מזמיני החודש!!!

  הזמינו הדברת עכברים

  וקבלו

  מלכודת עכברים מתנה!!!
 • צור קשר

   שם (חובה)

   דואר אלקטרוני (חובה)

   נושא

   תוכן ההודעה

   captcha

  • תפריט

  • eXTReMe Tracker
   Call Now Button דילוג לתוכן