הדברת עכברים

פורסם ע"י הדברת עכברים


הדברת מכרסמים עכברים איך עושים את זה?

אסי קליין לוכד מכרסמים מורשה בעל היתר הדברת מכרסמים על ידי משרד איכות הסביבה היתר הדברת מכרסמים מספר 1779. זמינות עשרים וארבע שעות ביממה. מחיר מיוחד להזמנת הדברת מכרסמים עכברים. הזמן היום ישירות למדביר – 052-8732060.

עכברים הם ממשפחת היונקים מכרסמים, אצלנו כל הדברת עכברים מלווה בייעוץ והכוונה איך להימנע מבעיית עכברים בעתיד. אסי קליין מומחה בביצוע הדברת מכרסמים עכברים במחירים שווים לכל אחד. מאה אחוז הצלחה באחריות. השירות ניתן ללקוחות פרטיים ולעסקיים. אפשרות במקרים דחופים הגעה פחות משעה לבית הלקוח וגם אם יש צורך בביקור בלילה.

מכרסמים – חיות צמחוניות למעט החולדות. עכברים שייכים למשפחת המכרסמים יש להם שיניים קדמיות אותם הם חייבים כל הזמן להשחיז. ישנם הרבה חיות השייכים לאותה משפחת מכרסמים כמו ארנבים, סנאים, חולדים, דרבן, האוגרים, ירבועים, נמנמניים וצ'ינצ'ילה. אך במדינת ישראל יש היתר לבצע הדברת עכברים. הסיבה לכך היא – עכברים גורמים נזק לרכוש והם מעבירים מחלות. עכברים הם לא נדירים הם נמצאים בתפוצה גדולה. צמיחה  גדולה שלהם ביחס לאוכלוסיה, יכולה לגרום להמון נזק לרכוש והעברת מחלות. ידוע על מחלות רבות אשר יש הקשר בניהם לעכברים במיוחד מחלות מעיים. בנוסף יש עליהם טפילים שונים כמו פרעושים, קרציות וכיני גוף.

עכברים ? יש טיפול  ופתרון – כאשר מחפשים הדברת מכרסמים עכברים ישר חושבים על התוצאה הסופית. דבר זה נכון, אבל תמיד צריך להבין ממה התחילה הבעיה ואיך אפשר להימנע בעתיד ממכת מכרסמים עכברים. אסי קליין לוכד עכברים מקצועי ומיומן מטפל ומבצע הדברת מכרסמים מעל שבע שנה. בעל ניסיון וידע מקצועי אשר נלמד ונרכש במהלך המון שנים.

אצלנו כול הדברת מכרסמים עכברים מתבצעת בשמירה על כל הכללים והחוקים וכל הציוד והחומרי הדברה מאושרים על ידי הרשויות במדינת ישראל. כל הדברת מכרסמים עכברים מלווה ביומן ביצוע עבודה ואחריות. הדברת מכרסמים עכברים מתבצעת בעזרת תיבות האכלה מיוחדות, מלכודות עכברים, פיזור מושכל של רעל עכברים מוצק או נוזלי במקומות המותרים. התקשר היום וקבל הדברת מכרסמים עכברים במחיר הכי זול בארץ 052-8732060.

 • מבצעי החודש

  לכל מזמיני החודש!!!

  הזמינו הדברת עכברים

  וקבלו

  מלכודת עכברים מתנה!!!
 • צור קשר

   שם (חובה)

   דואר אלקטרוני (חובה)

   נושא

   תוכן ההודעה

   captcha

  • תפריט

  • eXTReMe Tracker
   Call Now Button דילוג לתוכן