הדברת עכברים

פורסם ע"י הדברת עכברים


מכרסמים

מכרסמים הם סדרה גדולה של בעלי חיים ממשפחת היונקים. המכרסמים הם צמחוניים בעיקר, כלומר ניזונים מפירות, ירקות, עלים וכדומה, אך חלקם אוכלים גם חרקים. בגלל התזונה הצמחונית, מכרסמים עלולים להזיק מאד לשטחי חקלאות, מכיוון שהם עלולים לאכול את הגידולים. גם באזורים עירוניים, מכרסמים לא קרואים עלולים להזיק מאד, מכיוון שהם מעבירים מחלות רבות, ונשיכתם עלולה להיות מסוכנת מאד. ישנם מכרסמים רבים אשר נוטים להגיע לאזורים עירוניים ואף להיכנס לבתים. הנפוץ מכולם הוא, כמובן, העכבר, אולם ניתן לראות פעמים רבות גם עכברושים, חולדות ומזיקים אחרים.

הדברת מכרסמים

הדברת מכרסמים הוא אחד מתתי התחומים בתחום ההדברה. מכרסמים, כאמור, עלולים להופיע בדירות מגורים ובמקומות סגורים אחרים, מה שעלול להפריע מאד, החל מהבחינה האסטטית ועד לבחינה הבריאותית. ברוב המקרים, מכרסמים קטנים כמו עכברים ניתנים ללכידה ואף להרחקה באמצעים ביתיים פשוטים, ללא צורך בסיוע מקצועי. אולם במקרים של התקפה קשה של עכברים, או במקרים של הופעת מכרסמים גדולים יותר, יש לקרוא לעזרתו של מדביר מקצועי, אשר יוכל לבצע את מלאכת ההדברה כראוי וללא סכנות מיותרות.

השיטות של המדבירים

הדברת מכרסמים היא מקצוע בפני עצמו, ומדבירים מקצועיים משתמשים בשיטות שונות על מנת לאתר את המקור ממנו מגיעים המכרסמים, את מקומות המסתור שלהם ואת הדרכים היעילות ביותר להדביר או להרחיק אותם ממקומות מיושבים. לכן, כאשר מתגלה מכה של מכרסמים או אף מכרסם אחד גדול או מסוכן, יש לקרוא למדביר מקצועי, מחברה פרטית או מטעם העירייה המקומית. המדביר יאבחן את המצב, וינסה ללכוד את המכרסמים באמצעות מלכודות ייעודיות. במקרים אחרים, כמו במקרים שבהם ישנה מכה של עכברים, המדביר ידאג להניח רעל עכברים וכדומה במקומות הנדרשים, על מנת להרחיק את המכרסמים מן המקום לתקופת זמן ארוכה. הרעלים המדוברים הם מסוכנים גם לבני אדם, ולכן המדביר ימקם אותם במקום ובאופן שלא יזיק לבני אדם, ובמיוחד לילדים אשר עלולים להתקרב אליו מבלי משים אם הונח בצורה לא בטיחותית. חשוב שלא לנסות לטפל במצב לבד, מחשש לפגיעות שונות, אלא לקרוא מיד למדביר מקצועי.

 • מבצעי החודש

  לכל מזמיני החודש!!!

  הזמינו הדברת עכברים

  וקבלו

  מלכודת עכברים מתנה!!!
 • צור קשר

   שם (חובה)

   דואר אלקטרוני (חובה)

   נושא

   תוכן ההודעה

   captcha

  • תפריט

  • eXTReMe Tracker
   Call Now Button דילוג לתוכן