הדברת עכברושים

הדברת עכברושים על ידי מדביר מקצועי

הדברת עכברושים? כדאי שתדעו כמה דברים לפני שמדביר מקצועי יבקר בביתכם. בבואנו לומר עכברושים (בעגה העממית), בעצם הכוונה להדברת חולדות. עכברושים הם אחד הסיוטים הגדולים ביותר של כל אדם באשר הוא, ובהחלט לא בכדי. עכברושים יכולים לגרום לנו לנזק רב, הם מהווים מפגע תברואתי, היגייני ואף פוגעים בתחושת הביטחון שלנו. היות ורוב הזמן מסתובבים בביבים הם מסוגלים להעביר מחלות אינספור לחיות מחמד ולבני האדם, מסוגלים לזהם את מקורות המזון שלנו, מסבים נזק לחקלאות, לתשתיות חשמל, לתשתיות מים ואף גז ולכן הדברת עכברושים היא קריטית לאזורים המוכים. בנוסף, עכברושים הינם יצורים תבונתיים, בעלי חושים מפותחים ועמידים מאד בתנאים קשים אשר מסוגלים לזהות סכנות ולהתחמק מהן. ולכן, כאשר גיליתם עכברושים בבית או בקרבת הבית, זה הזמן להזמין הדברת עכברושים מקצועית, שכן כל דרך אחרת שתנסו קרוב לוודאי תעלה לכם בזמן וביוקר ולא תועיל להרחקתם.

הדברת עכברושים – שיטות הדברה

ניתן לחלק את השיטות להדברת עכברושים לשתי קטגוריות – השיטה הטובה והמוכרת – שימוש בחומרים רעילים, שגם כאן אגב חלו שינויים משמעותיים והתוצאות טובות הרבה יותר מבעבר והשיטה הפחות קטלנית עבורם – הצבת מלכודות ושימוש באמצעים אלקטרוניים.

הדברת עכברושים בשיטת הרעלים – כיום משתמשים בחומר רעיל המשפיע על קרישות הדם של העכברושים, הם צורכים אותו בתור מזון ולאחר מספר ימים בלבד החומר מתחיל להשפיע. לשיטה זו יתרון בודד, איננו יודעים היכן הם ימצאו את מותם אם נתעלם לרגע מן הדרך הלא כל כך סימפתית להרוג אותם.

הדברת עכברושים בשיטות ירוקות – בדומה להדברת עכברים מדביר מקצועי אשר מכיר את אופן פעולת העכברושים, את התנהלותם ומקומות המסתור, יוכל להציב מלכודות באזורים ייעודיים בתוך ומחוץ לבית. ומדי כמה ימים יוכל להרחיק אותם. זו שיטה שאינה מונעת מהם לחזור לבקר בביתכם. שיטה נוספת להדברת עכברושים יכולה לשמש גם למניעה וגם לטיפול בבעיה – מכשיר אשר משדר שדרים אלקטרוניים שאינו ערב לאוזני העכברושים ולכן הם מעדיפים שלא להתקרב. הוא אינו משפיע על חיות המחמד או על בני אדם ואף אינו מזהם את הסביבה.

כדי להחזיר את הסדר, ההיגיינה, והביטחון למעונכם, הזמינו בהקדם הדברת עכברושים מקצועית מאת המומחה אסי קליין, בטלפון 052-8732060. לאלו מכם המגיעים מן האינטרנט – מובטחת הנחה.

דילוג לתוכן