הדברת עכברים

פורסם ע"י הדברת עכברים


הדברת עכברים בתל אביב – מניעה של מפגע תברואתי

עכברים הינם יונקים אשר משמשים אותנו כמודל עיקרי בניסויי מעבדה בתחומי מדע שונים. ניתן להנדס היום עכברים שיבטאו תכונות מסוימות, ניתן לבצע עליהם ניסויי התנהגות רבים, להשליך מכך על הפיזיולוגיה של בני האדם ואף ניתן לתרבת אותם כחיות מחמד בלתי מזיקות. אבל… כאשר אין אנו מדברים על עכברי מעבדה, אלא על עכברי ביבים, הסכנות שבהכנסת עכבר שכזה אל מחוזות הבית גדולות. המזון, הצינורות, תשתיות החשמל והבריאות שלנו בסכנה ממשית. עכברים מסוגלים לחדור כמעט לכל חור בחיפושם אחר מזון, מסוגלים לכרסם דרכם דרך תווכים מגוונים וכמובן מסוגלים לשאת ולהעביר מחלות רבות אשר פוגעות לא רק בבני אדם אלא גם בחיות מחמד אחרות. ולכן, חשיבות הדברת עכברים היא עצומה!

האם קיימות שיטות ידידותיות יותר להדברת עכברים בתל אביב?

הדברת עכברים בתל אביב בוצעה בעבר הרחוק בחומרים רעילים ביותר לא רק לעכברים אלא לכלל האנושות ולסביבה. כיום הדגש הוא על הרחקת העכברים מסביבת המגורים שלנו בשיטות ידידותיות יותר לסביבה, לאנשים ולבעלי חיים כאחד, באמצעות שימוש רב במלכודות, בשיטות אלקטרוניות המרחיקות אותם ואף באמצעות חינוך אוכלוסייה – לימוד והדרכה דרך מדבירים מקצועיים אשר יתנו לכם טיפים כיצד כדאי לנהוג על מנת למנוע חדירת עכברים לשטח המגורים שלכם בעתיד. במקרים נדירים, כאשר כמות העכברים גדולה מאד ולא ניתן להשתלט על המצב בשיטות הנ"ל – ניאלץ להשתמש בריסוס רעל לשם הדברת עכברים.

חשיבות מדביר מקצועי להדברת עכברים בתל אביב

הדברת עכברים אינו דבר של מה בכך. להשתמש בריסוס כולנו יכולים, במיוחד כאשר החומרים הרעילים זמינים בחנויות, אך יש לעשות שימוש מושכל ומלומד בחומרים, שמא בטעות נפגע בחיית מחמד האהובה שלנו, בילדים המסתובבים בבית או בשכונה. מדביר עכברים מקצועי רכש השכלה ואף קיבל רישיון מטעם המדינה לעסוק במקצוע. כדי לבצע הדברת עכברים באופן מקצועי יש להכיר את אופן הפעולה של העכברים, להבדיל בין זנים כדי להתאים את השיטה הטובה ביותר להרחקתם, יש להתאים מינון רעלים במידת הצורך וכו'.

אם אתם מעוניינים לבצע הדברת עכברים בתל אביב, צרו קשר עוד היום עם המדביר המוסמך והכי מקצועי בסביבה – אסי קליין, בטלפון 052-8732060 ואמרו שלום לעכברים. מבצע מיוחד לפונים דרך אינטרנט!

 • מבצעי החודש

  לכל מזמיני החודש!!!

  הזמינו הדברת עכברים

  וקבלו

  מלכודת עכברים מתנה!!!
 • צור קשר

   שם (חובה)

   דואר אלקטרוני (חובה)

   נושא

   תוכן ההודעה

   captcha

  • תפריט

  • eXTReMe Tracker
   Call Now Button דילוג לתוכן