הדברת עכברים

פורסם ע"י הדברת עכברים


הדברת עכברים מקצועית, למה חשוב לבצע?

הידעתם כי העכברים הנם יונקים קטנים אשר כבר בגיל חודש מסוגלים לעמוד ברשות עצמם וחודש נוסף לאחר מכן פוריים אף הם? הידעתם כי 6 ימים לאחר שאימא עכברה המליטה היא יכולה להיכנס להריון שוב? וכי תוחלת חיים שלהם עומד על 2-3 שנים? מספר תכונות נוספות הופכות את העכברים למזיקים שקשה להיפטר מהם ללא עזרת מדביר מקצועי.

מדוע באמת יש צורך בהדברת עכברים?

העכברים הנם יצורים ליליים אשר מסוגלים לכרסם כמעט כל סוג של חומר, החל מחוטי חשמל, דרך ארונות, צינורות, בגדים, פחי אשפה ועוד. הם ניזונים מכל הבא ליד ומעדיפים להתגורר בביבים ומקומות מלאי תחלואה. עקב  כך מסוגלים להעביר מחלות הן לבני האדם ולחיות המחמד שלנו. ולכן, במידה והבחנתם בעקבות עכבר או שמא אתם חוששים כי עכברים שורצים בביתכם ואף מתחת לבניין, מומלץ לבצע הדברת עכברים ולהרחיקם בהקדם האפשרי, שכן כל איחור בהדברת עכברים קרוב לוודאי שיביא אליכם עכברים נוספים וצרות כגון חוטי חשמל חשופים, צינורות ביוב מכורסמים ועוד.

באילו שיטות מבצעים הדברת עכברים?

הדברת עכברים יכולה להתבצע במספר שיטות. השיטות הישנות והטובות השתמשו ברעלים חזקים ומסוכנים מאוד אשר סיכנו את חיי האדם, שלא לדבר על חיי בעלי החיים שבאזור והילדים. כיום המדביר שלכם מחזיק בארסנל שלם של שיטות ידידותיות הרבה יותר לסביבה, שיטות אשר פעמים רבות יגרמו לעכבר להתרחק מאזור המגורים ולא יקטלו אותו. השיטות כיום מבוססות ידע רב שנצבר לאורך השנים, מדביר בעל ניסיון מכיר את דפוס ההתנהגות של העכברים היטב ואת מקומות המסתור ובמידת הצורך יכול לבצע הדברת עכברים באופן נקודתי. החומרים בהם משתמשים כיום הנם חסרי ריח, אין צורך לפנות את הבית ובנוסף, כדאי ומומלץ אף לבצע הדברת עכברים לכל אזור המגורים כולל גינה, פתחי ביוב קרובים ובעצת המדביר לסתום את כל החורים דרכם עכברים יכולים להגיע אליכם.

הדברת עכברים מקצועית – מבצע מיוחד לפונים דרך האינטרנט

אסי קליין, מדביר מוסמך ומקצועי יוכל לבצע הדברת עכברים בביתכם בהתראה קצרה ובעלות משתלמת מן הרגיל לפונים דרך האינטרנט. מהרו להדביר את המזיקים מביתכם וצרו קשר עוד היום עם "אסי קליין הדברות" בטלפון 052-8732060.

 • מבצעי החודש

  לכל מזמיני החודש!!!

  הזמינו הדברת עכברים

  וקבלו

  מלכודת עכברים מתנה!!!
 • צור קשר

   שם (חובה)

   דואר אלקטרוני (חובה)

   נושא

   תוכן ההודעה

   captcha

  • תפריט

  • eXTReMe Tracker
   Call Now Button דילוג לתוכן