הדברת עכבר

מדוע יש צורך בהדברת עכבר?

הדברת עכבר תמונהעכבר הינו יונק קטן ממשפחת המכרסמים שלכאורה נראה לא מזיק כלל. עכברים נחשבים לצמחוניים אך למעשה הם מסוגלים לאכול הכול כולל עצמם בעתות של מצוקת מזון ומסוגלים להסב נזק גדול לנו האנשים בתחומים שונים.

הדברת עכבר לצורך הגנה על המזון

העכברים מסתובבים לרוב באזורים בהם יכולים להשיג מזון ובלילה מסתתרים במקומות בהם קשה להגיע אליהם. והיות ומקומות בהם הם יכולים להשיג מזון בפשטות הם מקומות מחייה של בני אדם, העכברים יכולים להזיק רבות למאגרי מזון בסופרמרקטים, בבתים פרטיים, בצבא, לחקלאות ובכל מקום בו נמצא מזון נגיש. שימוש הדברת עכברים כבר מזמן הפך להיות צורך ולא מותרות, כדי להגן על תוצרי החקלאות והמזון בכלל. זוהי מלחמה מתמדת ניתן לומר, שכן עכברים בהחלט ישמחו לפשוט על כל מאגרי המזון שלנו אם ניתן להם.

הדברת עכבר לצורך מיגור מחלות

העכברים אשר מסתובבים באזורי מחייה של אנשים מבלים את שעות הלילה בביבים ומסוגלים להעביר מחלות אינספור החל מחיידקים, נגיפים, טפילים למיניהם, פרעושים שאיתם מגיעות מחלות נוספות ומגע המזון שלנו או מגע האנשים איתם ועם ההפרשות שלהם בהחלט יכול להיגמר בכי רע. לכן, הדברת עכבר היא חשובה בריאותית בראש ובראשונה ומונעת התפרצויות של מחלות שלא נרצה להיתקל בהן על בסיס יומי.

הדברת עכבר לצורך הגנה על התשתיות

הדברת עכבר חשובה בהחלט גם לצורך הגנה על תשתיות החשמל, הגז והמים. הכיצד? עכברים הם יונקים קטנים עד מאד, מגיעים לכ-9 ס"מ וגופם גמיש ביותר, עקב כך מסוגלים להשתחל לכל מקום ולצד העובדה שמסוגלים לכרסם כמעט כל מה שעומד בדרכם – חוטי חשמל, צינורות גז, צינורות מים וצינורות תקשורת נמצאים בסכנה מתמדת. במידה ולא מתבצעת הדברת עכבר באזורים בהם נמצאים התשתיות, הסכנות הן רבות – נפילות חשמל, התחשמלות, פיצוץ צינורות גז וכן הלאה.

הדברת עכבר – כיצד היא נעשית?

שיטות רבות להדברת עכבר – שיטות ישנות כגון ריסוס ברעלים, מלכודות אינספור ושיטות קטלניות פחות וחדישות שמטרתן לא לקטול אלא להרחיק אותם מן האזורים שבהם לא רצויים.

כדי לשמור על סביבה נקייה ומוגנת הזמינו עכשיו הדברת עכבר מקצועית בטלפון 052-8732060 והיו רגועים כי הסכנה חלפה.

דילוג לתוכן