הרחקת חולדות

לא כל בעל זנב הוא בהכרח עכבר

חולדה מזיקה לכם בטווח קצר וארוך

אם עכברים מזנים שונים נועדו להיות חיות מחמד בתוך כלוב, הרי שחולדות זה כבר סיפור שונה לחלוטין. הגודל והצורה קובעים המון. אז מלבד המראה הלא נעים בכלל, חולדה נושאת על פרוותה טפילים שיכולים לקפוץ אליכם ולהזיק לכם , כמו כן היא נושאת מחלות המועברות בקלות אל האדם ולחיות המחמד הרצויות בבית. הרחקת חולדות היא כל פעולה הנעשית למיגור התופעה הבלתי נעימה הזו. בין הפעולות הנמנות לביצוע הרחקת חולדות נמנה את המכשירים ללכידה ואת פעולות הקטל.

מכשירים של הרחקת חולדות

ישנן מלכודות המיועדות ללכידת חולדות בדומה ללכידת עכברים. כמו כן ישנם פתרונות מקיפים יותר בתחום הרחקת חולדות המיועדים למניעת הגעה של חולדות. צריך לזכור שאם תפסתם חולדה באמצעות מלכודת אתם נאלצים להתמודד עם פינוי אכזרי ודוחה של החולדה, בעוד שפעולות של הרחקת חולדות ימנעו מכם את הפעולות הלא נעימות האלו.

הדברה ירוקה בתחום הרחקת חולדות

חומרי הדברה ירוקה המצויים אצל מדבירים מקצועיים כמו חברת "אסי קליין הדברת עכברים"  אינם פוגעים בכם או בחיות המחמד, כי כמות החומר הפעיל מכוון מטרה עבור הרחקת חולדות בלבד, שגופן קטן מאד. חומרים אלו יעילים מאוד, ואמינות העבודה של המדבירים נמדדת גבוה מאוד.  חומרי הדברה ירוקה מבוססים על חומרים אורגניים ולא כימיים, כפי שהי מצוי עד לפני מספר שנים. חומרי הדברה ירוקה בתחום הרחקת חולדות פותחו באופן מיוחד תוך שמירה על איזון הטבע ללא הרס מיותר על ידי חומרים רעילים.

מחיר שירות הרחקת חולדות

עלות השירות של הרחקת חולדות תלוי בגודל הבית, בהיקף העבודה (אם יש גינת נוי וכדומה) במיקום הבית (כפרי, עירוני, קומה) ועוד. אבל מעבר לנתונים היבשים המחיר כולל ניסיון ואחריות.

לא כל מדביר הוא מקצועי

היזהרו ממדבירים שמבטיחים הבטחות חינם, שלא תמצאו את עצמכם עם עכברים בבית למרות ההדברה. מגיע לכם שירות אמין ואיכותי, ולכן כדאי להשקיע את המשאבים והתקציב שדרושים כדי לשכור מדביר אמין כמו של חברת "אסי קליין הדברת עכברים".

יצירת קשר

צרו עמנו קשר לביצוע הדברת עכברים וחולדות

דילוג לתוכן