הדברת עכברים

פורסם ע"י הדברת עכברים


חולדות הדברה לסילוק ומניעת סכנה בריאותית

חולדות (וגם עכברים) אינם יצורים בודדים, אם מצאתם חולדה, רוב הסיכויים שהמשפחה שלה קרובה מכפי שאתם משערים, ייתכן שהן אפילו חיות בארון או במזווה שלכם ונהנות מאוכל מצוין! ורוב הסיכויים שלא תתפסו אותן בקלות. בד"כ העדות היחידה להימצאותן בסביבה שלכם תהיה אריזת מזון קרועה או גללי צואה קטנים בתוך ארונות, ולצערכם זה כנראה הכי קרוב שתגיעו למגע איתן. וזו הסיבה לשקול בחיוב הדברת חולדות.

חולדות משמשות את החוקרים בניסויים פסיכולוגיים ובניסויים קליניים, משום שרמת האינטליגנציה שלהן היא גבוהה. ממש, אבל ממש גבוהה. טוב, אתם בכל זאת חכמים יותר מהן, אך היכולת של חולדות להתאים את עצמן למצבים משתנים, למצוא מקומות מסתור ולקבל החלטות בזמן אמת היא יכולת מפתיעה במורכבותה. חולדות הן גם מאוד עמידות תנאי סביבה קשים, נחושות ואמיצות ולא נדיר לראות אותן יוצאות ממצבים של כמעט מוות – כשידן על העליונה. וכן… הן גם מסוכנות.

חולדות הדברה למניעת סכנת חיים

מאות מיליוני בני אדם מתו לאורך ההיסטוריה עקב מחלה שהועברה אליהם על ידי חולדה. בנוסף, חולדות מכרסמות כל דבר: מצינורות השקיה, דרך דלתות ארון וכלה בחוטי חשמל. כושר ההתרבות שלהן הוא מעורר קנאה: חולדה מתרבה כמה פעמים בשנה ויכולה לאורך שנה אחת להמליט עשרות רבות של ולדים. לאחר שלושה חודשים, הוולדים מגיעים לגיל בגרות ומתחילים להתרבות בעצמם כך שללא פיקוח על מספרן ובהינתן התנאים המתאימים, בעיקר מים ומזון, זוג חולדות בודד יכול בתוך שנה אחת להעמיד מאות צאצאים: ילדים, נכדים, נינים וניני נינים), וזו כבר מכה שקשה מאוד להתמודד אתה.

אך אל דאגה – יש בהחלט מה לעשות וכפי שהבנתם עד כה, לשם הבריאות שלכם וכדי למנוע נזקים לרכוש – עדיף לעשות זאת בהקדם ובשיטות הידידותיות יותר לסביבה!

משום שכפי שהסברנו לכם עד כה, התמודדות עם חולדות היא מורכבת, והתמודדות עם מכת חולדות היא מורכבת עוד יותר, האמת היא שהפתרון הטוב ביותר הוא ליצור קשר עם מדביר מקצועי שמנוסה במתן מענה לחולדות.

פנו אל אסי קליין – הדברת חולדות ועכברים, ופטרו את הבעיה ללא מאמץ מצדכם.

מבצע מיוחד לכם, הלקוחות המגיעים מהאתר, הדברת חולדה במחיר מיוחד! התקשרו עכשיו: 052-873-2060

 • מבצעי החודש

  לכל מזמיני החודש!!!

  הזמינו הדברת עכברים

  וקבלו

  מלכודת עכברים מתנה!!!
 • צור קשר

   שם (חובה)

   דואר אלקטרוני (חובה)

   נושא

   תוכן ההודעה

   captcha

  • תפריט

  • eXTReMe Tracker
   Call Now Button דילוג לתוכן