להפטר מעכברים

כך תפטרו מעכברים בבית

כמה זמן לוקח להפטר מעכברים בבית?

עכברים בבית זה עסק לא נעים, ובוודאי מרגע הגילוי אתם משתוקקים כבר להפטר מהמטרד הנוראי. אם תהיתם כמה זמן לוקח לבצע הדברת עכברים אז הבשורה המשמחת היא מרחק זמן של שיחה אחת לחברת הדברה והמתנה של כמה שעות (לעיתים גם 48 שעות כאשר מדובר על הדברת עכברים כימית) והבית שוב חוזר לידיכם נקי ומטוהר מעכברים.

הדברת עכברים רגילה מהווה סכנה גם לכם

אם חשבתם כי הדברת עכברים הינה מסוכנת אל ורק לעכברים מוטב כי תשקלו זאת שוב. הדברת עכברים אשר נעשית בשיטת הרעלה מסוכנת גם לבני אדם, לא פעם הגיעו למיון אנשים הסובלים מהרעלה לאחר חשיפה לחומרים הכימיים אשר רוססו בביתם.

כמו כן, הדברה זו הורסת שטיחים, פרקטים, בגדים ושאר חומרים ומשאירה בבית אדים אשר מסוכן לשאוף. הדברת עכברים בשיטה הישנה של ההרעלה נועדה להמית את העכברים, דבר אשר לא עבר את ביקורות עמותות הזכויות לבעלי חיים והיה שנוי במחלוקת שנים ארוכות בהן פעמים רבות הוצעו הצעות חוק כנגד השימוש בחומרי הדברה אלו.

הדברה אינה חייבת להיות מסוכנת!

הדברת עכברים עד כה הייתה נהוגה בשיטה של הדברה כימית, אולם עם התפתחות המודעות לסביבה ולחור באוזון אז הדברת עכברים הפכה עם הזמן לידידותית יותר לסביבה וכבר כיום נהוגה שיטה של הדברה ירוקה.

הדברה ירוקה הינה מורכבת מחומרים אשר אינם מהווים סיכון לסביבה וניתן להשתמש בהם ללא חשש להרעלה של בני הבית או פגיעה בכל יצור חי אחר.

הדברה ירוקה- השיטה החדשה שמשנה את העולם

אם הדברה תמיד נחשבה לנושא טעון אשר זכויות בעלי החיים היו מתקוממים בגללם, הרי שכיום הדברה היא כבר אינו טאבו אשר אסור להזכיר. הדברה ירוקה הפכה לפופולארית מאוד ערוב הזמן וזאת עכב כך שהיא אינה גורמת להמתת בעלי החיים והריסת איכות הסביבה אלא שיטה זו של הדברה מבוססת על הרחקת העכברים עד להודעה חדשה ואינה גורמת נזק בטווח הקצר, ואף לא בטווח הארוך- והאישורים של העמותות לאיכות הסביבה לא איחרו להגיע למותג החדש-הדברה ירוקה!.

דילוג לתוכן