הדברת עכברים

צריכים לוכד עכברים בתל אביב? אני עובד באזור מרכז הארץ וגוש דן ואוכל להגיע לבצע את העבודה עבורכם בהקדם ועל הצד הטוב ביותר. אני מקבל קריאות בכל יום באזור המדובר, ובפרט בזמן הקיץ, אז ניתן למצוא יותר מכרסמים בחוץ. כמובן שניתן למצוא אותם מסתובבים בכל עונה בשנה, ובפרט אם לא מקפידים על רמה גבוהה של היגיינה וניקיון בבית. אנשים רבים לוקחים סיכון בכך שהם לא שומרים על הניקיון ומשאירים מזון חשוף. מכרסמים יכולים להגיע לבית גם כך, מסיבות אחרות, אבל כדאי שאנחנו נעשה כל מה שבידיים שלנו בשביל למנוע את ההגעה שלהם. כאשר הם נמצאים בבית או במשרד, חשוב לקרוא ללוכד בהקדם ולא להתעכב.

הדברה במקום העבודה

לכידה והדברה של חולדות ועכברים מתבצעת לרוב בבתים – גם בפנים וגם בחצר או בגן ובמקומות עבודה שונים. משרדים וחללים סגורים כאלה ואחרים שפוגשים בעכבר או בחולדה חייבים לפנות למדביר. חולדות נושכות ומעבירות מחלות וגם עכברים מהווים בעיה סניטרית. בכל מקרה, כשמעוניינים להתרכז בעבודה ולא במכרסמים, ורוצים לשמור על שגרה תפקודית, יש לפתור את הבעיה בהקדם. לרוב כשאנשים פוגשים בהם הם נבהלים, מפוחדים ונכנסים לחרדה אמיתית. הפגישה איתם תמיד מפתיעה ותמיד מבהילה ולא נעימה והתגובות בהתאם.

הדברה של מפעלים ומחסנים

מקומות מסוימים תמיד מצויים בסיכון גבוה יותר להימצאות של מכרסמים שונים. חברות תעשייה, מפעלים ומחסנים בהחלט נמצאים בסיכון מוגבר. אותם מקומות לא תמיד יכולים להקפיד על אותה רמה של סדר וניקיון מושלם כמו בבית. איך שלא יהיה, גם כאן כמובן חשוב מאוד לפנות כמה שיותר מהר לקבלת שירות לכידה והדברה. זה נכון במיוחד כשמדובר במקום שמחזיק ו/או מייצר מוצרי מזון. אין לקחת כל סיכון. אם אתם באזור המרכז וזקוקים ללוכד עכברים תל אביב, פנו אלי ואגיע לפתור את הבעיה.

הדברה בבתים

הגעתם הביתה ושמעתם או חזיתם במכרסם? זה הזמן להרים טלפון ללוכד ולדאוג להדברה. מדובר כאן בבריאות שלכם ובשקט הנפשי שלכם, ובשניהם לא כדאי לזלזל בשום אופן. לא מומלץ לבזבז זמן ולנסות לפתור את הבעיה באופן עצמאי, אלא לפנות לאיש מקצוע שיש לו את הידע והאמצעים לעשות את זה כמו שמתבקש וכמו שצריך.

אם אתם מחפשים לוכד חולדות תל אביב, "אסי הדברת עכברים" עתיר ניסיון בלכידה ובהדברה של מכרסמים ופועל באזור גוש דן ומרכז הארץ. ניתן לפנות במספר 052-8732060 ודרך הקישור הבא על מנת לקבל את השירות המקצועי ביותר.

« previous post

כמה עולה לבצע הדברת...

התשובה לשאלה הזאת תלויה כמובן בכל מיני משתנים. כל מדביר חולדות ועכברים גובה מחיר שונה בעבור השירותים שלו. מעבר לכך, יש להתחשב בסוג העבודה, בעלות החומרים, במיקום ההדבר...

next post »

לוכד חולדות מקצועי ....

לוכד חולדות הוא איש מקצוע, בעל רישיון הדברה ממשרד להגנת הסביבה, שמוסמך ללכוד ולהדביר חולדות ועכברים. יש בידיו החומרים, המלכודות והכלים הרלוונטיים והמתאימים ללכידה ו...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

No post with similar tags yet.

Posts in similar categories

No post with similar categories yet.

 • מבצעי החודש

  לכל מזמיני החודש!!!

  הזמינו הדברת עכברים

  וקבלו

  מלכודת עכברים מתנה!!!
 • כל העדכונים בדף הפייסבוק שלנו

 • צור קשר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  נושא

  תוכן ההודעה

  captcha

 • תפריט

 • eXTReMe Tracker