לוכד חולדות

לוכד חולדות למה זה חשוב?

קרוב לוודאי שכבר שמעתם על כל התחלואות שחולדות יכולות להביא אליכם, זוהמה, צואה בכל מקום, מזון נגוע ועוד, אך הידעתם כי לחולדות חוש שמיעה וריח מפותחים עד מאד? לא רק זאת, תכונות נוספות כגון עמידות בטמפרטורות נמוכות באופן קיצוני של עד 30- מעלות, מקנות להן יכולת הישרדות בלתי רגילה לכן חשוב להזמין הדברת חולדות ברגע בו נתקלת בהן. בנוסף  החולדות ידועות ביכולת שלהן לקשר בין מזון מורעל ומוות של חולדות אחרות – עובדה אשר יכולה להסביר דבר או שניים על מלכודות פשוטות שכבר בהחלט אינן פועלות כבעבר. אם חשבתם שלכידת חולדות יכולה להיות משימה פשוטה – טעות בידכם. מומלץ להשאיר עבודה זו למומחה לוכד חולדות.

כמה זמן אני צריך לחכות ללוכד חולדות מקצועי?

לוכד חולדות מקצועי יכול להופיע בפתח ביתך בהתראה קצרה מאד, עוד באותו יום. אמנם לכידת חולדות אינו דבר של מה בכך, אך ברשות לוכד חולדות מקצועי כל הידע והניסיון על מנת לבצע המשימה בפשטות וביעילות. ברשותו אמצעים רבים אשר אינם נמכרים בחנויות לכל דורש, כמו כן, לוכד חולדות מקצועי מכיר את דפוס הפעילות, היכן הן מסתתרות, מה המזון המועדף עליהן ויכול להשתמש בידע הרב שנצבר, על מנת להערים עליהן ולהביא ללכידתן.

מה העלות של לוכד חולדות מקצועי?

העלות תלויה במספר גורמים, גודל המפגע, מה כמות החולדות שיש ללכוד, מה גודל השטח שבו תרצו לבצע לכידת חולדות וחשוב לא פחות – באילו שיטות תבחרו להשתמש. כמובן שניתן להתאים את השיטה לנוחיות מקסימאלית שלכם. לכידת חולדות יכולה להיעשות במספר שיטות, בין אם שיטות ירוקות אשר אינן פוגעות בחולדות אלא רק מרחיקות אותן ועד שיטות להדברת חולדות. הרחקת חולדות בשיטות אלקטרוניות היא אפשרות נוספת. לוכד חולדות מקצועי ישמח לייעץ לכם לגבי השיטה המתאימה ביותר עבורכם בהתאם לתנאי השטח.

האם השירות של לוכד חולדות יקר יותר מהדברת חולדות?

גם כאשר מדבירים חולדות ניתן להשתמש במספר שיטות והכל תלוי בתנאי השטח. ניתן לבצע הערכה מדויקת עם הגיע לוכד חולדות מוסמך, אך דעו כי הבדלי המחירים אינם גדולים בין השיטות ומומלץ לבחור בשיטה היעילה והבטוחה יותר, גם אם עלותה גבוהה במקצת.

צרו קשר עוד היום עם אסי קליין, ללכידת חולדות מקצועית, בטלפון 052-8732060. שאלו על מבצע למגיעים דרך האינטרנט והיפרדו לשלום מן החולדות.

יצירת קשר

צרו עמנו קשר לביצוע הדברת עכברים וחולדות

דילוג לתוכן