לוכד עכברים

מחפשים לוכד עכברים מהיר אמין ומקצועי? התקשרו כבר עכשיו לאסי קליין לוכד עכברים מוסמך בטלפון ישיר 052-873-2060

בית מורכב מכל מיני דברים: בית מורכב מחדרים, בית מורכב מרהיטים, בית מורכב מכל הפיצ'יפקעס שאנו מכניסים אליו ומהווים את סביבת חיינו היום יומית. אך יותר מכל, בית מורכב מהאנשים שחיים בו.

לא דומה בית שגדלים בו ילדים לבית של זוג צעיר. לא דומה בית של זוג שחי כבר עשרות שנים ביחד לבית של זוג שהתחתן לפני כמה חודשים. האנשים שחיים בבית מכניסים לתוכו את הנשמה שלהם, את האהבות שלהם, את האופי שלהם.

וכך כל בית הופך להיות מיוחד בזכות האנשים שחיים בו. אבל, לפעמים אנו נתקלים בבעיה. בבית נמצאים אורחים שלא הזמנו, אורחים לא רצויים, בדמותם של כל מיני חיות, כמו עכברים.

אנחנו לא אוהבים אותם וממש לא רוצים שהם יישארו שם. החתול לא ממש מצליח להתמודד עם העכברים. מה נותר לעשות? כמובן, להתקשר אל לוכד עכברים ולהזמין אותו אליכם הביתה.

כל מה שרציתם לדעת על לוכד עכברים אחרי הסרטון

מה זה לוכד עכברים?

סביר להניח שרובכם לא חשבתם שיש מקצוע בשם לוכד עכברים. הרי תמיד חשבנו, שאם אי פעם ניאלץ להתמודד עם עכברים, נשים לו מלכודת או שנפזר רעל בבית. אבל אף אחת מהאופציות האלו לא סימפטית במיוחד.

את המלכודות צריך לפנות אחר כך, ולא כל כך נעים להתעסק בזה. רעל עכברים עלול להיות מאוד מסוכן, הן עבור ילדיכם והן עבור חיות הבית שלכם. בדיוק ברגע זה לוכד עכברים נכנס לתמונה. מדובר באיש מקצוע המתמחה בתחום של הדברת עכברים והרחקתם מהבית שלכם.

איך לוכד עכברים עובד?

לוכד עכברים נעזר בכל מיני אמצעים מתוחכמים. ניתן לבקש מלוכד העכברים שיציב מלכודות ברחבי הבית, ולאחר שהעכברים ייתפסו בתוך המלכודת הוא יפנה את העכברים וישחרר אותם במקום רחוק. אמצעים יותר משוכללים כוללים פתרונות הרחקה אלקטרוניים.

כך למשל, לוכד עכברים יכול להציב אמצעי הרחקה אלקטרוני אשר פועל על גלי האולטרה סאונד. אמצעי הרחקה זה משמיע צליל בתדר שאנחנו, בני האדם, לא מסוגלים לשמוע, אך העכברים כן. העכברים לא אוהבים את הרעש הזה ועל כן הם בורחים ומתרחקים.

בנוסף, ישנו אמצעי הרחקה הפועל בשיטה של ויברציות, כך שהוא מבריח את העכברים שנמצאים מחוץ לבית שלכם, שרצים בחצר או נמצאים מתחת לאדמה כרגע.

למה לקרוא ללוכד עכברים?

רבים מכם ודאי שואלים את עצמם: “למה בעצם צריך לוכד עכברים? למה שלא נניח מלכודות או נפזר רעל עכברים וניפטר מהם לבד?”. התשובה לכך מורכבת מכמה רבדים.

הראשון הוא, שלא כל אחד מסוגל להתעסק בזה. לפנות מלכודת של עכבר עלול להיות דבר לא נעים, לא כל שכן גופות של עכברים אשר הורעלו מהרעל שפיזרתם.

נוסף על כך, אמנם אנחנו לא אוהבים את העכברים בבית שלנו, אך אין לנו בעיה שהם יחיו רחוק מאיתנו. ישנן מלכודות אשר הורגות את העכברים, ועל אחת כמה וכמה רעל עכברים.

לוכד עכברים אינו הורג ואינו פוגע בעכברים אלא רק מרחיק אותם. ומעבר לכל זה, לוכד עכברים משתמש בשיטות שלנו, כבני אדם פשוטים, אין. באמצעות הנחה של אמצעי הרחקה ניתן להרחיק את העכברים ולחיות בשקט ובשלווה.

יצירת קשר

צרו עמנו קשר לביצוע הדברת עכברים וחולדות

דילוג לתוכן