הדברת עכברים

פורסם ע"י הדברת עכברים


לא צריך לעלות על כיסא

פתרון יעיל לבעיה לא נעימה

כאשר עכבר מגיע אל תוך הבית שלכם הוא פוחד מכם כמעט באותה מידה שאתם נגעלים ממנו. אבל במקום לעלות על כיסא כדאי לחשוב על דרך הגיונית עבור לכידת עכברים. הפתרון המצוי הוא לקנות מספר מלכודות ולפזר אותן בבית, והפתרון הרצוי הוא להזמין הדברה איכותית על ידי מדביר העוסק בתחום לכידת עכברים ומניעתם לטווח ארוך.

אילו פתרונות קיימים בשוק הביתי

מלכודות מצויות הן מלכודות דבק עבור לכידת עכברים. בשיטה זו העכבר נתפס בדבק ללא יכולת תזוזה ומת מחוסר אפשרות לנוע ומרעב. מלכודת נוספת היא מלכודת קפיץ אשר בה, ברגע שהעכבר תופס את הפיתיון המלכודות נסגרת עליו. בשתי שיטות אלו יש לפנות את העכבר בעודו מצייץ או במותו. שימו לב שבמלכודת קפיץ יש לנקות טוב לפני העכבר הבא… ישנם פתרונות יעילים יותר אבל פחות בשוק הביתי, שימנעו מכם את הגועל וגם את הסבל של העכבר שנלכד במלכודת.

לכידת עכברים בדרך מקצועית

בכל תחום תתרגל לקבל את השירות הטוב ביותר ממי שנחשב לטוב ביותר. כמו שאתה רוצה את הרופא הטוב ביותר כך גם בתחום לכידת עכברים.. כדאי לברר על מי שנחשב המדביר הטוב ביותר כמו למשל בחברת "אסי קליין הדברת עכברים". כל המדבירים שעובדים בחברת אסי קליין הדברת עכברים מנוסים ומקצועיים ועובדים עם מכשירים וחומרים איכותיים. חומרי ההדברה הירוקה הנמצאים בשימוש בחברה מבוססים על חומרים אורגניים שאינם פוגעים במי שבא איתם במגע אלא מכוונים כלפי הרגישות של העכברים וקטל שלהם בלבד. עבור לכידת עכברים יש חומרי הדברה ייעודיים.

לכידת עכברים מקצועית מעניקה לכם שלווה

כאשר אתם מזמינים שירות לכידת עכברים על ידי גורם מקצועי אתם יכולים להיות שלווים שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר, בצורה אמינה ויעילה במהירות הגבוהה שניתן. לכידת עכברים מקצועית נבדלת בידע ובניסיון שאין לכל בעל מקצוע בתחום. אם אתם לא רוצים להמשיך לחיות בדו קיום עם העכברים השוטים , הזמינו שירות לכידת עכברים ותוכלו  לישון בלילה בצורה רגועה ונעימה.

 • מבצעי החודש

  לכל מזמיני החודש!!!

  הזמינו הדברת עכברים

  וקבלו

  מלכודת עכברים מתנה!!!
 • צור קשר

   שם (חובה)

   דואר אלקטרוני (חובה)

   נושא

   תוכן ההודעה

   captcha

  • תפריט

  • eXTReMe Tracker
   Call Now Button דילוג לתוכן