הדברת עכברים

פורסם ע"י הדברת עכברים


לכידת עכבר בבית – כל הדרכים

עכברים הם אולי חיות קטנות וחמודות, אך קשות מאד לתפיסה וללכידה בכוחות עצמנו. לכידת עכבר בבית מצריכה מיומנות, ידע והיכרות של התנהלותם ואופי חייהם. על מנת ללכוד עכבר תזדקקו למדביר מנוסה ומוסמך המומחה בהדברת עכברים.

עכברים, למרות גדלם, יכולים לגרום לנזק רב לאורח החיים שלנו, משבשים לנו את השקט והשלווה, שלא לומר את סדר היום – בהחלט לא נעים לנו לארח חברים ומשפחה ונמנעים כמה שיותר מהשהות בבית. אם כן, איך מבצעים לכידת עכבר בבית? למה חשוב לקרוא למדביר מקצועי בשביל לשם כך? ולמה כדאי לשים לב בתהליך זה? כל התשובות במאמר הבא.

לכידת עכבר בבית – למה צריך עזרה של מקצוען

כשזה מגיע לנושא של לכידת עכבר בבית, מוטב שנשאיר את העבודה הקשה למקצוענים. לכידת עכבר בבית על ידי לוכד מקצועי יכולה לחסוך לנו הרבה עגמת נפש וחוסר נעימות. בעוד שלרובנו ייקח זמן רב עד שנתפוס את העכבר, לכידת עכבר על ידי מדביר מקצועי תקצר את זמן ההמתנה ותשחרר את הבית מן העכבר במהירות האפשרית.

כיצד ביכולתו של המדביר ללכוד את העכבר? לכידת עכבר בבית על ידי מדביר נעשית בדרך כלל בשתי דרכים עיקריות: הראשונה – באמצעות מלכודות, כאשר לאחר מכן מרחיקים את העכברים מן הסביבה. השנייה- באמצעות רעל. כתלות בגודל המפגע והנזק, לוכד העכברים יחליט באיזו דרך כדאי לפעול. לכידת עכבר בבית לרוב תהייה יעילה יותר באמצעות מלכודות, זו שיטה בטוחה יותר לדיירי הבית וגם הומנית יותר.

לכידת עכבר בבית –  למה חשוב לעשות זאת?

לכידת עכבר בבית חשובה מאוד שכן בית עם עכברים הוא בית שיש בו סכנה תברואתית. עכברים הם יצורי ביבים וככאלה הם מעבירים מחלות. בנוסף, ביכולתם לכרסם את דרכם דרך כל תווך אפשרי ויכולים לגרום לנזקים עצומים תוך זמן קצר. היגיינת הבית בסכנה וילדים קטנים ואף חיות מחמד עלולים להינזק. לא רק זאת, תשתיות הבית בסכנה מתמדת, חיווטים, צינורות מים וגז ועל אחת וכמה כדאי להזמין במהירות לכידת עכבר בבית.

בכדי להחזיר שלווה לחייכם, סדר, היגיינה ובטיחות הזמינו עוד היום לכידת עכבר בבית מידי מומחה ואיש מקצוע מוסמך. פנו אלינו עוד היום בטלפון 052-8732060. הנחה לפונים דרך אתר האינטרנט.

 • מבצעי החודש

  לכל מזמיני החודש!!!

  הזמינו הדברת עכברים

  וקבלו

  מלכודת עכברים מתנה!!!
 • צור קשר

   שם (חובה)

   דואר אלקטרוני (חובה)

   נושא

   תוכן ההודעה

   captcha

  • תפריט

  • eXTReMe Tracker
   Call Now Button דילוג לתוכן