לכידת עכבר

"אוי ואוי"-  זעקתם של דיירי הבית טרם לכידת עכבר

עכברים הנה בעיה נפוצה באזורי מגורים, אמנם ברוב שעות היום לא תוכלו לצפות בהם, אך בלילה הם יוצאים ממקום מחבואם ומתחילים לחפש אחר מזון. נכון, את רוב המזון הם מוצאים בפחי האשפה, אך מספיק עכבר אחד שהצליח לחדור לשטח שלכם כדי שמהר מאד יבואו בעקבותיו עכברים נוספים. עכברים אינם בוחלים בבתי קרקע או בבניין מגורים רב קומות ורבים מחפשים דרכים חכמות ללכידת עכבר, בין אם בשיטות ביתיות או באמצעות לוכד עכברים מקצועי שיבצע עבורך הדברת עכברים.

אסי קליין מתמחה בהדברת עכברים מקצועית ניתן ליצור קשר עם אסי ישרות בנייד 052-8732060

אילו דרכים קיימות ללכידת עכבר?

בשיטות הביתיות תוכלו למצוא מלכודות עכברים סטנדרטיות אשר מבוססות על עיקרון פיתוי העכבר באמצעות מזון (לרוב תהייה זו גבינה צהובה). פעמים רבות שיטה זו לא עובדת, היות והעכברים מצליחים להתחמק מן המלכודת וגם לקבל את מבוקשם. שיטות אחרות ללכידת עכבר, מבוססות ניירות דבק אשר מטרתם לאזוק העכבר במקום במידה ויעבור בו. החיסרון הבולט של שיטות אלו הוא שבמידה ואינך מיומן בלכידת עכברים ואינך מכיר את דפוסי התנהגותם ומקומות המסתור שלהם, ייקח זמן רב עד שתוכל ללכוד העכבר, עד אז קיים סיכוי רב כי יבואו רבים אחרים ויצאת עם מאומה ביד.

לכידת עכברים מקצועית – ללא רעל

לכידת עכברים מקצועית יכולה להיעשות בשיטות בלתי רעילות, אשר אינן דורשות פינוי בית, ללא ריח, ללא סכנה לדיירים וחשוב לא פחות – שיטות אלו אינן פוגעות בסביבה ואף בעכברים. מטרתן להרחיק את העכברים מאזור מגוריכם ללא צורך בהריגתם. לכידת עכברים מקצועית הנעשית על ידי לוכד מוסמך ובעל ניסיון, יכול להיעשות במהירות רבה ובהתראה קצרה למדי (עוד באותו יום). מנגנונים חדישים כגון מכשירים אלקטרוניים המבוססים על שידור גלים על קוליים שמפריעים למזיקים בלבד ומרחיקים אותם, הפך להיות נפוץ למדי. לכידת עכברים יכולה להיעשות גם באמצעות מלכודות משוכללות וכאשר הן מונחות במקומות אסטרטגיים, לכידת העכברים נעשית במהרה והעכברים מורחקים בסופו של התהליך אל מחוץ לביתכם.

תנו לאיש מקצוע מוסמך לבצע לכידת עכברים במקומכם

אסי קליין – מומחה ומוסמך ללכידת עכברים, יבצע עבורכם את העבודה במחיר מיוחד, לפונים באמצעות האינטרנט.

הזמינו עוד היום לכידת עכברים בטלפון 052-8732060 ובהתראה קצרה ובמיומנות רבה תקבלו בית נקי ממזיקים בשיטות בלתי מזיקות.

דילוג לתוכן