מבריח עכברים

עכבר אקראי הוא עכבר מזיק

אם נתקלתם בעכבר או בסימנים שלו יש להזמין מבריח עכברים

עכברים מגיעים לבית דרך פתחי ביוב . כיוון שבכל מטבח יש מקורות ביוב עבוד תשתיות המים והגז, לכל מטבח מגיע מתי שהוא עכבר (או חולדה) העכברים מזיקים יש להם טפילים והם נושאי מחלות. לכן יש צורך להזמין מבריח עכברים , שידאג לתפוס את העכבר , וידאג גם הלאה באופן יסודי עבור הרחקת עכברים מהמרחב שלכם.

כיצד מבררים על מבריח עכברים

לא כל אחד שמגדיר את עצמו מבריח עכברים מתגלה כיעיל. בחברת "אסי קליין הדברות עכברים" תוכלו למצוא מספר אנשי מקצוע מיומנים, עם אחריות לעבודה לטווח ארוך. לכל מבריח עכברים העובד מטעם החברה יש כלים מתאימים והכשרה.

פירוט על שיטת העבודה של מבריח עכברים

לא הרבה אנשים מבינים את המשמעות של הזמנת מדביר או מבריח עכברים, ולכן נאלצים להתמודד מעת לעת עם לכידת עכבר ופינויו לפח האשפה הקרוב. לעיתים העכבר נלכד חי ומצייץ לכם במלכודת ולפעמים מת מוות אכזרי ברעב ובלי יכולת לזוז. מבריח עכברים מונע מכם את ההתמודדות עם העכבר, כי אחרי ההדברה לא יהיו עכברים בבית. בחברת "אסי קליין הדברת עכברים" כל מבריח עכברים עובד עם חומרי הדברה ירוקה. חומרי הדברה אלו אינם פוגעים באיכות הסביבה, אינם פוגעים בכם , ולכן אין צורך לצאת מהבית בזמן ההדברה. והפלוס- אם יש לכם חיות מחמד רצויות ואהובות בבית ההדברה הירוקה איננה פוגעת בהם. בסיס העבודה של מבריח עכברים הוא לעבוד באופן שירחיק את העכברים ולא ימית אותם, וכך ישמר האיזון הטבעי של המרחב החוץ ביתי.

פתרון ארוך טווח מול פתרון נקודתי

תפיסת עכבר במלכודת היא פתרון נקודתי הפועל על העכבר שהשאיר סימנים. הזמנת מבריח עכברים היא פתרון ארוך טווח , שיעילותו נמדדת לאורך כל תקופת האחריות. מהירות הפעולה והיעילות של עובדי אסי קליין הדברת עכברים מדהימה. השירות יעיל ואמין ולא לחינם אנשים רבים שוכרים את שירותי החברה. אז אם נמאס לכם ללכוד עכברים הזמינו שירות כבר עכשיו.

דילוג לתוכן