מדביר חולדות

חולדות בטריטוריה הפרטית שלנו

אם עכברים מאיימים על הרבה מאד אנשים כאשר הם נצפים בתוך הבית, על חולדות בכלל אין על מה לדבר. מדובר ביצור גדול ובולט שעשוי להיות מפחיד ביותר. כמו כן, המראה של חולדות אינו מוביל בדרך כלל לאמפתיה כלפיהן והן מאד לא אהודות על בני אדם.

למרבה הצער, חולדות גורמות דם לנזקים שונים מלבד חוסר הנעימות בנוכחותן. כך, כאשר חולדות נכנסות לבתים, הן פוגעות ברכוש (ואפילו בצורה משמעותית), פוגעות בבית ויותר מכל- מסוכנות לבריאות של הדיירים. חשוב לציין שחולדות בדרך כלל חיות במקומות שלא מצטיינים ברמת היגיינה גבוהה ולכן הן עשויות להביא עימן מספר מזיקים, זיהומים ועוד.

ראינו חולדה בבית – מה עושים???

חולדה בבית היא כמובן סיטואציה לא נעימה עבור הדיירים. מה עושים? פונים לאיש מקצוע שעובד כ- מדביר חולדות ונקרא גם לוכד חולדות. כדאי לדעת, עבודתו של מדביר חולדות דורשת מקצועיות.

אם אתם מעוניינים להתפטר מהחולדה האורחת שלכם באופן עצמאי, ייתכן שהמשימה מועדת לכישלון, חומרי ההדברה שנמכרים בחנויות הרגילות עשויים להיות בהחלט לא מספיקים עבור המציאות הלא נעימה בא אתם חיים. לכן, הצעד הטוב ביותר יהיה להתקשר באופן מיידי ל- מדביר חולדות.

מה עוד כדאי לדעת?

חשוב לדעת, חולדות חיות הרבה פעמים בקבוצות. נוסף על כך, חולדות מתרבות במהירות. כתוצאה משתי נקודות אלה, חשוב להדגיש עד כמה תגובה מיידית עשויה להיות קריטית למצב. במידה ותהססו ותדחו את יצירת הקשר עם איש מקצוע שעובד כ- מדביר חולדות, ייתכן שאתם מאפשרים הופכה של חולדות נוספות, מאפשרים התרבות של חולדות קיימות ועוד.

לכן, אל תהססו ומהרו לקרוא לעזרה. כמו כן, אם חשבת על הדברה עצמאית, כדאי לדעת שצורת החיים בקבוצה של החולדות מקשה על עבודתו של מדביר חולדות מקצועי ולפיכך בטח ובטח שמקשה על השגת התוצאה הרצויה בידי גורם לא מיומן.

לאיזה מדביר חולדות פונים?

כדאי לפנות למדביר חולדות עם המלצות וניסיון. כך, תהיו בטוחים שאתם נתונים בידיים בטוחות. זכרו שתחום הדברת חולדות מערבת גם שימוש בחומרים מסוכנים ולכן כדאי שכל התהליך התבצע על ידי גורם מקצועי.

יצירת קשר

צרו עמנו קשר לביצוע הדברת עכברים וחולדות

דילוג לתוכן