עכברים בבית

נתקלת בעכברים בבית – וזה מלחיץ בטרוף, העניין הזה שיש עוד חיים בבית חוץ מאלו שאתה מכיר והם מסתובבים ללא ידיעתך רצונך -ורשותך זה פשוט מטריף.

הרשו לנו לפשט את העניין עבורכם – אסי קליין מדביר עכברים מוסמך ואחד המומחים הארציים בכל הקשור לעכברים – מספק שירות מלא בכל הקשור להדברת ולכידת עכברים ניתן לחייג אל אסי ישירות לנייד במספר – 052-8732060

אז למה בעצם עכברים נכנסו אל הבית שלך?

בעיקר בזמן החורף עכברים נכנסים אל הבתים על מנת להשיג מחסה חמים ונעימים – ומקורות מזון זמינים – ברגע שהעכברים נכנסים אל הבית הם מתחילים להתרבות בכמויות מדאיגות – ומכאן החשיבות של טיפול מהיר בבעיה.

בנוסף עכברים נמצאים בסביבה אשר יש בה מקורות של מזון גלוי, מים ומקומות מחבוא. על מנת לפתור בעיית עכברים יש לדאוג לסגור מזון במכלים סגורים ולמנוע מקורות גלויים של מים. בנוסף יש לבצע סדר וארגון של חפצים ישנים ולזרוק גרוטאות ישנים. יש לבדוק האם יש סדקים ולסגור אותם ולדאוג לחלונות ודלתות סגורים.

סרטון אודות עכברים בבית – ואחריו ההסבר על איך מטפלים בעכברים בבית

איך מטפלים בבעיית עכברים בבית?

מדביר העכברים אמור לתשאל את הלקוח על האזורים בהם ראו את העכבר/ים מסתובבים – בד"כ ניתן לצפות בעכברים בלילות – העבר מטבעו ייצור פחדן ויעדיף לצאת בחושך ובזמן שקט, בנוסף המדביר יסתובב בבית וינסה לאתר את העכברים בעצמו ואת המקומות בהם הם נמצאים.

דרכי הטיפול בעכברים מגוונים החל ממלכודות קפיץ ודבק, וקיימים גם מלכודות הומניות באמצעות תחנות האכלה אליהם נכנס העכבר ונלכד בתוכם ולאחר מכן ניתן לשחרר אותו במקומות פתוחים.

בהתאם למכת העכברים אותה ראה המדביר אצלכם – יהיה ניתן להשתמש גם ברעל מושהה – הרעל נדמה לעכברים כאוכל – מורכב כפיתיון אשר מורכב מרובו המוחלט ממאכלים אותם העכברים אוהבים ואחוז קטן של רעל.

הרעל לא הורג את העכברים במקום משני סיבות –

סיבה ראשונה על מנת שהעכברים לא ימותו ויסריחו בתוך הבית הרעל גורם להם לצאת למקומות פתוחים

סיבה שנייה – במידה ויש יותר מעכבר אחד על מנת שלא יזהירו אחד את השני מהרעל – הרעל הופך לאפקטיבי רק לאחר מספר ימים ובהתאם לגודל הקיבה של העכבר.

הטיפול באמצעות רעל העכברים – מבוצע על ידי מדביר מוסמך – אין צורך בפינוי ויציאה מהבית – הרעל אינו מופץ באוויר ולכן אין סכנה לבני אדם ובעלי חיים להיות בקרבתו, בנוסף הפיתיונות עם הרעל מפוזרים על ידי המדביר רק במקומות מסתור בהם הוא יודע שעוברים העכברים.

דילוג לתוכן