הדברת עכברים

פורסם ע"י הדברת עכברים


עכברים, איך מטפלים בהם?

עכברים - דרכי טיפולברוכים הבאים! המון מידע מקצועי על עכברים ואיך מבצעים הדברת עכברים מקצועית. כאן אפשר למצוא מידע על זיהוי עכברים, מקומות הקינון שלהם, מצב חברתי, אורך שנים, מבנה גוף, התנהגות חברתית, רבייה, נזקים, מחלות וטפילים נלווים. בנוסף מה עושים כדאי להימנע מהם ואיזה פעולת הדברת עכברים מומלצת.

אסי קליין מתמחה בהדברת כל סוגי העכברים החולדות והמכרסמים ניתן ליצור עם אסי קשר ישירות בנייד בטלפון 052-8732060

זיהוי עכברים – הם ממשפחת המכרסמים השייכים למשפחת היונקים. הם קטנים ודקים, משקלם מגיע עד שמונה עשרה גרם ואורכם עד עשרה ס"מ. בדרך כלל האוזניים יותר ארוכים מהגוף והם בעלי אף שפיצי. בעלי רגליים קצרות וראש קטן. הצבע של העכברים אפור עד לבן.

ניתן למצוא את כל המידע שרציתם לדעת על הדברת עכברים כאן באתר שלנו, כולל סרטוני הדרכה ומידע על כל סוגי העכברים הקיימים ודרכי הטיפול בהם, בהמשך אחרי הסרטון נמשיך לתאר את ההתנהגות של העכברים באזורים בנויים ובבתים.

סרטון שלנו על הדברת עכברים

מקום קינון –  נמצאים בתוך מחילות ומקומות מסתור על הקרקע. רוב הפעילות שלהם היא בשעות החשכה. הם מסתובבים עשרות מטרים בלבד ממקום המסתור שלהם. עכברים הם יכולים לקפוץ ולרוץ מהר מאוד. הולכים צמוד לקירות ומקומות אשר לא רואים אותם מקומות קבועים אשר הם סימנו אותם ללא סכנה.

מצב חברתי, אורך שנים והתנהגות – עכברים חיים במשפחה הזכר שומר על השטח אבל נקבות העכברים שולטים על העכבר. עכברים יכולים לחיות בטבע לפחות שנה וחצי. נקבת העכבר יכולה להמליט עד אחד עשרה גורים בשנה. עכברים אוכלים ירקות, פירות, דגנים וזרעים. יכולת ההתפתחות שלהם תלויה במקורות מסתור, מזון ומים. הם בעלי חוש מישוש וטעם מפותח. הראייה שלהם חלשה והם רואים בשחור לבן. יכולת השמיעה שלהם גבוהה ויכולים לשמוע עד תשעים קילוהרץ. הם סובלים מניאופוביה וחשדנות.

נזקים של עכברים  – יכולת הכרסום שלהם גדולה לכן הם ממשפחת המכרסמים. מבנה השיניים בנוי שהאימייל של השן פתוח ולכן הם חייבים כל הזמן לחדד את השיניים. הנזקים הם עצומים לרכוש של האדם וגם בחקלאות הם גורמים הפסדים גדולים. עכברים מכרסמים כל דבר כמו נייר, פלסטיק, בדים, חוטי חשמל, צינורות, קופסאות וכל דבר אשר אפשר לכרסם.

מחלות וטפילים – עכברים מעבירים מחלות על ידי השתן והצואה שלהם. דבר זה גורם למחלות מעיים. מחלות נפוצות הם עכברת, טיפוס מוריני, סלמונלוזיס, לפטוספירוזיס ועוד. טפילים של העכברים כמו הפרעושים מעבירים מחלות מהדם הנגוע של העכברים אל בני האדם דרך העקיצה שלהם.

פעולת מניעה נגד עכברים – סתימת חורים, ניקיון סביבתי, גילוי מחילות והריסתם, סגירת חריצים וסדקים ופעולת הדברת עכברים.

הדברת עכברים – ישנם המון אפשריות לביצוע הדברת עכברים כמו רעלים קשים או שתייה רעילה. מלכודות, הדברה אלקטרונית ועוד. אסי קליין מדביר עכברים מקצועי נותן מענה של מאה אחוז בבעיית עכברים ובעל היתר הדברת מכרסמים של משרד איכות הסביבה 1779. הזמן היום הדברת עכברים מקצועית במחיר הוגן 052-8732060

 • מבצעי החודש

  לכל מזמיני החודש!!!

  הזמינו הדברת עכברים

  וקבלו

  מלכודת עכברים מתנה!!!
 • צור קשר

   שם (חובה)

   דואר אלקטרוני (חובה)

   נושא

   תוכן ההודעה

   captcha

  • תפריט

  • eXTReMe Tracker
   Call Now Button דילוג לתוכן