הדברת עכברים

פורסם ע"י Webmaster אין תגובות


על עכברים והיחסים עם האדם, אנחנו אוהבים עכברים כחיית מחמד, שונאים אותם בבית, אז מה עושים?

מציאתו של עכבר בבית עלולה להוליד דרמות רבות מספור. אנשים רבים מזדעזעים כל כך למראה עכבר מטייל לו בביתם להנאתו שהם מסוגלים ברגע בו הם יראו את העכבר לארוז מזוודה ולברוח מהבית עד להודעה חדשה. אנשים אשר מפחדים מעכברים הם רבים- ומהווים את רובה של האוכלוסייה. נדיר מאוד למצוא אדם אשר ישמח למראה עכבר בבית- חיה זו- על אף שהיא קטנה ושעירה איננה זוכה לחיבה הרבה בה זוכים חתולים, כלבים ואפילו לשם הדוגמה לאוגרים- בני דודיהם הדומים כל כך.

למה אנשים מפחדים מעכברים?

למה בעצם אנשים מפחדים מעכברים? מה כל כך מלחיץ אותם כאשר אוזנם קוטלת ציוצים מתוך הארון? הרי מדובר בחיה קטנה יותר מכף יד! ובכן, לשאלה זו ישנם הסברים מגוונים. ההסבר השולט הוא פחדם של האנשים להינזק על ידי העכברים, על ידי נשיכה או כל פעולה תוקפנית אחרת, שאגב- סיכוייה נמוכים בהחלט ואינם מאיימים על אנשים בסכנת מוות. דבר שני- אנשים מורגלים למה שלימדו אותם מגיל צעיר. יכול להיות שהעובדה שכולנו מפחדים מעכברים נעוצה אולי אי שם בראשית ההיסטוריה שהייתה איזו סבתא רבא-רבא שנורא פחדה מעכברים ומאז כל צאצאיה למדו אף הם לפחד. על מנת להתפטר מהעכברים הזמינו שירות הדברת עכברים של אסי המדביר.

חובבי עכברים למיניהם

חובבי עכברים הם מיעוט בקרב האוכלוסייה, ואין הרבה כמותם. עכברים על פי תרבות המאה העשרים ואחת הם אינם חיות אשר נחשבות למבויתות, וגידולים הוא בהחלט חריגה מהנורמות החברתיות. יחסים בין עכברים לבני אדם הוא דבר אשר מאז ומתמיד היה מעורער ולכן כה קשה למצוא אנשים אשר מגדלים עכברים או קשורים אליהם באיזה קשר שהוא מלבד קשרי עבודה…במעבדה.

יחס אדיש לעכברים

לא כולם מפחדים מעכברים או אוהבים אותם. ניתן בהחלט למצוא אנשים עם יחס אדיש לעכברים- על אף שהם בודדים. לא תמצאו אותם מתמוגגים מנחת ומביטים בהם במבט מאוהב ועם זאת גם לא תשמעו אותם צועקים בבהלה למראה עכבר. שלושת קבוצות האנשים האלה רק מדגישות ומחדדות את השוני הרב בין בני האדם אשר מעשיר את העולם.

« previous post

עכברים ונזקים

עכברים ונזקים, מה הם יכולים לגרום כבר? עכברים הם יונקים השייכים למשפחת המכרסמים. מדובר ביונק קטן בגודל של 60 עד 105 ס"מ משקלם מגיע עד ל30 גרם והם חיים כשמונה עד חמש עשרה ח...

next post »

שיטות להדברת עכברי....

שיטות להדברת עכברים בעבר ובהווה - כיצד מבצעים הדברת עכברים בבית? אף אחד לא אוהב שמגיעים אליו אורחים לא קרואים. אף אחד לא אוהב כשמפתיעים אותו ופתאום "צונחים" אל תוך בית...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

No post with similar tags yet.

Posts in similar categories

 • מבצעי החודש

  לכל מזמיני החודש!!!

  הזמינו הדברת עכברים

  וקבלו

  מלכודת עכברים מתנה!!!
 • צור קשר

   שם (חובה)

   דואר אלקטרוני (חובה)

   נושא

   תוכן ההודעה

   captcha

  • תפריט

  • eXTReMe Tracker
   Call Now Button דילוג לתוכן