ריסוס נגד עכברים

ריסוס נגד עכברים וכל פעולה אחרת של הדברת עכברים ומזיקים אחרים הן פעולות שמצריכה מיומנות אמיתית. לביצוע עבודת ריסוס נגד עכברים מחיר משתנה בהתאם לסוג הבעיה וחומרתה, וכמו כן יש חשיבות גם לסוג ההדברה והחומרים שבהם משתמשים על מנת לבצע אותה. מעבר לכך, כל מדביר עובד לפי המחירון שלו ובהתאם לאיך שהוא רואה לנכון. ניתן להתחשב גם במרחק שבין המדביר לבין הבית או החלל שאותו יש להדביר. בכל אופן, המחירים שלי נוחים ושווים לכל כיס ואני שואף לספק הדברה איכותית במחיר משתלם. גם כך מי שיש לו בעיה של הימצאות מכרסם בדירה סובל ממנה כרגע, ואני לא מעוניין שהיא תהיה כרוכה בנוסף גם בעלות כלכלית כבדה.

ריסוס והדברה בריאה

אני משתמש בחומרים מאושרים בפיקוח בלבד. קיימת סטיגמה כלפי פעולת ההדברה וכלפי חומרי הדברה. בעבר הם באמת היו רעילים ובעייתיים, והיה צורך לעזוב את הבית למספר שעות ואף למספר ימים. החומרים היוו סכנה גם לדיירים וגם לבעלי החיים שחיו בבית. לרוב היה צורך גם לרוקן את הבית ממזון באופן חלקי או מלא. חומרי הדברה מאושרים וירוקים לא מצריכים מיושבי הבית לבצע כל פעולה מיוחדת, והם יכולים לשהות בדירה בזמן ההדברה. ההדברה שלי לא מסוכנת ולא מהווה סכנה לא לדיירים ולא לבעלי החיים בבית.

זיהוי המכרסם

האם אתם בטוחים שהמכרסם שנמצא בבית שלכם הוא אכן עכבר? עכברים וחולדות הם בעלי צורה פיזית דומה יחסית. ההבדל הניכר ביותר הוא גודל המכרסם – חולדה גדולה יותר מעכבר באופן משמעותי וכך גם אורך הזנב שלה. גם גללי הצואה שלה גדולים יותר. אם אינכם בטוחים בזהות המכרסם, ניתן להתקשר אליי לקבלת ייעוץ מקצועי בחינם. בכל אופן, אם קיימת וודאות לגביי הימצאות של מכרסם כלשהו בדירה, אני אוכל להגיע בהקדם, לאתר את מקור הבעיה ולפתור אותה ביעילות.

מחירים נוחים

המחירים שלי מאפשרים לכל אדם לקבל הדברה בבית שלו במידת הצורך. אין סיבה שמי שצריך הדברה דחופה לא יקבל אותה ויאלץ לסבול מהמצב הקיים בעקבות סוגיה של מחיר. ביצוע הדברה בעת הצורך היא בגדר פעולת חובה. אני עוסק בהדברה כבר כ-17 שנה וביצעתי הדברה של מזיקים שונים באינספור בתים ומקומות עבודה קטנים וגדולים.

צרו קשר איתי ב-"אסי הדברת עכברים" במספר 052-8732060 או דרך הטופס שבאתר. אוכל להגיע בהקדם האפשרי על מנת לבצע הדברה מקצועית.

דילוג לתוכן