הדברת עכברים

פורסם ע"י הדברת עכברים


רעל עכברים במה נכון להשתמש?

אסי קליין מדביר עכברים מוסמך מבצע הדברת עכברים בעזרת רעל עכברים. 24 שעות, זמינות תוך שעה עד בית הלקוח במקרים דחופים. מחירים ללא תחרות הקפדה על יחס הוגן, אמינות ומקציעות. היתר הדברת מכרסמים 1779. הזמן עכשיו ישירות למדביר 052-8732-060.

מה זה רעל עכברים?  חומר ההורג את העכברים והחולדות בדרך בטוחה ללא פגיעה בחיות ובני אדם. הרעל עובד בצורה כזאת שהוא מונע את קרישת הדם של החולדות והעכברים. רעל עכברים מגיע בכמה אפשריות כמו אבקה, שתייה בלוק שעוויתי ופסטה בשקיות. הרעל מגיע גם בצבעים שונים כמו אדום, כחול וירוק. מטרת הצבעים כדאי לצבוע את הקיבה של החולדות והעכברים וכך רואים לפי הצואה והשתן שלהם אם הם אכלו או שתו את הרעל עכברים.

רעל עכברים למעשה עובד על ויטמין ה – k שלהם ויטמין זה נחוץ ליונקים על מנת לשמור על זרימת הדם לכן רעל עכברים גורם להפסקת קרישת הדם, התבקעות נימי הדם ודימום ברקמות שלהם. זמן ההריגה של העכברים והחולדות אחרי האכילה יכול לנוע מספר ימים בדרך כלל בין שלושה ימים עד שמונה ימים הממוצע הוא חמישה ימים. דבר זה תלוי במשקל של העכברים או החולדות. רעל עכברים מכיל בתוכו חומר מר המגן מאכילה של חיות וילדים.

רעל עכברים הורג בצורה הומאנית ללא סבל – מצב זה נגרם בזכות חומר הנקרא אלפא – כלורלוז הגורם למערכת העצבים של העכברים והחולדות להיכנס למצב של דיכאון ומצב הרדמה של הגוף. בעבר היו משתמשים בחומרים אשר היו הורגים במהירות אך גורמים מצב של צער בעלי חיים למכרסמים.

פיתיון בתוסף רעל עכברים – על מנת לגרום להגעת עכברים או חולדות אל הרעל מוספים תוספים בתוך הרעל המושכים אותם להגיע אליו. דוגמא לפיתיונות תירס, גרעינים, קווקר, שומשום, שמן ועוד.

אופן ההגשה של רעל עכברים חשוב מאוד. אופן ההגשה חייב להיות בטוח בהימנעות מגע של חיות ובני אדם. יש לשים את רעל העכברים בתוך תיבות האכלה או במחילות ומקומות המסתור שלהם. מדביר עכברים מוסמך יודע לבצע הדברת עכברים בצורה בטוחה ויעילה.

מאמר זה מוגש על ידי אסי קליין מדביר עכברים וחולדות מקצועי – 052-8732060.

 • מבצעי החודש

  לכל מזמיני החודש!!!

  הזמינו הדברת עכברים

  וקבלו

  מלכודת עכברים מתנה!!!
 • צור קשר

   שם (חובה)

   דואר אלקטרוני (חובה)

   נושא

   תוכן ההודעה

   captcha

  • תפריט

  • eXTReMe Tracker
   Call Now Button דילוג לתוכן