הדברת עכברים

פורסם ע"י Webmaster אין תגובות


שיטות להדברת עכברים בעבר ובהווה – כיצד מבצעים הדברת עכברים בבית?

אף אחד לא אוהב שמגיעים אליו אורחים לא קרואים. אף אחד לא אוהב כשמפתיעים אותו ופתאום "צונחים" אל תוך ביתו, ממש משום מקום. וכאשר מדובר על חיות לא רצויות, אשר מזיקות לנו ולבית שלנו, על אחת כמה וכמה. אף אחד לא אוהב שיש לו עכברים בתוך הבית, וכל מי שהתנסה בכך בעבר בוודאי יודע שמדובר בחוויה מפוקפקת ומטרידה במיוחד. הבהלה, הדאגה, הפאניקה וההיסטריה מלווים את בואם של העכברים, ומייד גורמים לנו לחפש אחר שיטות של הדברת עכברים בעבר ובהווה.

שיטות להדברת עכברים בעבר ובהווה

ישנן כל מיני שיטות לצורך הדברת עכברים. השיטה העתיקה והמוכרת מכולן היא, כמובן, להחזיק חתול בבית. במידה ויש לכם חתול אשר יודע לעשות את העבודה ואינו עצלן, תוכלו להיות שקטים ובטוחים מפני העכברים. אך לא כל אחד יכול להחזיק חתול בבית – לפעמים בגלל גודלו של הבית, לפעמים בגלל מיקומו, ולפעמים בגלל שאחד מדרי הבית פשוט אלרגי לחתולים. שיטה נוספת אשר מוכרת מזה שנים רבות וארוכות היא לפזר רעל עכברים בבית. אך רעל עכברים עלול להיות מסוכן, במיוחד עבור תינוקות וילדים אשר עלולים להכניס אותו אל תוך פיהם ולהינזק מכך.

שיטות ישנות שעדיין מבוקשות

ישנן מספר שיטות להדברת עכברים בעבר ובהווה, אך מרבית השיטות הישנות כבר אבד עליהן הכלח ולא משתמשים בהם כיום. עם זאת, ישנה שיטה אחת אשר הייתה גם בעבר ומשתמשים בה גם בהווה, כמובן לאחר ששכללו אותה במקצת. מדובר בשיטת הדברה באמצעות מלכודות. יש מספר סוגים של מלכודות – מלכודת דבק, מלכודת קפיץ וכן הלאה. כל המלכודות פועלות באותה שיטה, כאשר שמים בהם פיתיון כלשהו אשר יפתה את העכבר להגיע אל תוכן: גבינה צהובה או חתיכה של במבה. לאחר שהעכבר עולה על המלכודת, היא פועלת ותופסת את העכבר במקומו.

שיטות מודרניות

שיטות להדברת עכברים בעבר ובהווה הינן רבות, אך בשנים האחרונות התפתחו שיטות מודרניות לצורך הדברת עכברים. מעבר לשכלול של המלכודות השונות, כיום נעשה שימוש באמצעים אלקטרוניים לצורך לכידה והדברה של עכברים אשר נכנסים הביתה על ידי לוכד עכברים. הדברה אלקטרונית הינה הדברה בטוחה ולא כוללת שימוש בחומרים רעילים ומסוכנים.

« previous post

על עכברים והיחסים ע...

על עכברים והיחסים עם האדם, אנחנו אוהבים עכברים כחיית מחמד, שונאים אותם בבית, אז מה עושים? מציאתו של עכבר בבית עלולה להוליד דרמות רבות מספור. אנשים רבים מזדעזעים כל כך ...

next post »

שירותי הדברת עכברים

שירותי הדברת עכברים? עכברים בבית זה לא נעים! לגלות עכבר בבית זהו רגע קשה ומפחיד בו אתם עלולים למצוא את עצמכם נכנסים למצב של פניקה מוחלטת, משותקים מרוב פחד ולא יודעים ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

Posts in similar categories

 • מבצעי החודש

  לכל מזמיני החודש!!!

  הזמינו הדברת עכברים

  וקבלו

  מלכודת עכברים מתנה!!!
 • צור קשר

   שם (חובה)

   דואר אלקטרוני (חובה)

   נושא

   תוכן ההודעה

   captcha

  • תפריט

  • eXTReMe Tracker
   Call Now Button דילוג לתוכן