הדברת עכברים

פורסם ע"י Webmaster אין תגובות


סובלים ממכת עכברים כל הטיפים לבחירת מדביר עכברים?

אם גם לכם חודרים עכברים הביתה דעו לכם שזה לא עומד להיפסק בזמן הקרוב אלא רק מחמיר אם לא תטפלו בבעיה. עכברים, כמו מזיקים שונים החודרים לבית מביאים עימם נזק ומחלות וזאת בנוסף על הבהלה בכל פעם שמישהו מבני הבית נתקל בעכבר. ההמלצה היא חד משמעית, לעשות הדברת עכברים בהקדם האפשרי באמצעים מתקדמים ויעילים וזאת לפני שהנזק יחמיר.

בחירת מדביר עכברים

איך בוחרים מדביר עכברים? כאשר החלטתם להדביר את העכברים החודרים לביתכם והגעתם לשלב שבו אתם מחפשים מדביר עכברים וחולדות, מומלץ לחפש מדביר מקצועי עם ניסיון שמגיע עם כלי לכידה מקצועיים.

בנוסף כדאי לבדוק אם המדביר משתמש בחומרי הדברה והרחקה כדי שהעכברים לא יחזרו אחרי שהוא לוכד ועושה את ההדברה.

מדבירים מסוימים נותנים אחריות על עבודתם כך שבמקרה שהמזיקים חוזרים לבקר בביתכם ניתן לקרוא שוב למדביר כדי שיבדוק מה הסיבה לחזרת המזיקים וידביר אותם בשנית.

בחירת מדביר עכברים צריכה להיעשות בהתחשב באחריות שהמדביר מספק על עבודתו, על אופי עבודת מדביר העברים ואחריות הניתנת ניתן לקרוא בדף מדביר עכברים

שיטות שונות להדברת עכברים

כדי להדביר עכברים ושאר מזיקים דומים החודרים לבית, ניתן להשתמש בשיטות הדברה שונות. ניתן להשתמש במלכודות שונות כמו מלכודות פיתיון כאשר צריך להיפטר מהעכבר שנילכד בה ואז לשים פיתיון לשימוש חוזר, וכן ניתן להשתמש במלכודת דבק מיוחד שהעכברים נלכדים בתוכה ואז צריך לזרוק את המלכודת לפח לאחר הלכידה, החיסרון בשיטות אלה שהן מצריכות התעסקות פיזית בלכידת העכברים מה שלא כל כך נוח לאנשים לא מנוסים בכך. כמו כן ניתן להשתמש בחומרי הדברה כאשר יש צורך לפזרם במקומות המועדים. כדי לחסוך מכם את הטורח והגועל בלכידת עכברים ניתן להזמין מדביר מקצועי לביתכם שישתמש במלכודות מיוחדות וכן ישים חומרי הדברה והרחקה יעילים במקומות מיוחדים כך שילדים לא יגעו בחומרים המסוכנים.

אחריות בהדברת עכברים

שיקול חשוב בשאלה איך בוחרים מדביר עכברים מקצועי, הנו אם הוא נותן אחריות מלאה על עבודתו ומה סוג ותוקף האחריות. יש צורך לבדוק לפני תחילת העבודה, מה האחריות שהמדביר מוכן לתת לכם.

סרטון הדברת עכברים

« previous post

שירותי הדברת עכברים

שירותי הדברת עכברים? עכברים בבית זה לא נעים! לגלות עכבר בבית זהו רגע קשה ומפחיד בו אתם עלולים למצוא את עצמכם נכנסים למצב של פניקה מוחלטת, משותקים מרוב פחד ולא יודעים ...

next post »

איך מדבירים עכברים

נמאס לכם מהעכברים? אם נכנסים לכם עכברים הביתה ומטילים את אימתם על כל יושבי הבית ומשאירים הרס לכלוך ובלגן, שלא לדבר על מחלות שהם נושאים איתם. הגיע הזמן לעשות לזה סוף. א...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

Posts in similar categories

 • מבצעי החודש

  לכל מזמיני החודש!!!

  הזמינו הדברת עכברים

  וקבלו

  מלכודת עכברים מתנה!!!
 • צור קשר

   שם (חובה)

   דואר אלקטרוני (חובה)

   נושא

   תוכן ההודעה

   captcha

  • תפריט

  • eXTReMe Tracker
   Call Now Button דילוג לתוכן