הדברה – על ההבדלים בין הדברה כללית להדברת עכברים

הדברה, איך עושים הדברה בדרך הטובה ביותר?

הדברת עכברים- מי הזיז את הגבינה שלי? כן! זה העכבר!

מיגור, לכידה וחיסול עכברים וחולדות. אסי קליין בעל הסמכה של משרד איכות הסביבה 1779. שירותי הדברת מכרסמים, חולדות, עכברים. שיטות מגוונות ועשרות פתרונות הדברה נגד עכברים וחולדות. מחירי הדברה ללא תחרות. זמינות מיידית, מחירים ללא תחרות, יעוץ חינם, אמינות ומקצועיות, מתן שירות עשרים וארבע שעות. טיפול מקיף ויעיל.

התקשר עכשיו לביצוע הדברת עכברים וחולדות– 052-8732060. שבע עשרה שנה של מאה אחוזים של הצלחה.

פתרונות הדברה לבעיות של חולדות ועכברים – חולדות ועכברים יודעים להתמודד בכל מצב אפשרי. מינקותם הם ידועים כשורדים. הם משוטטים במקומות בהם יש להם מקומות של שפע של אוכל, מים ומקומות מסתור. על מנת לבצע הדברה נגד עכברים או חולדות יש לזהות את הסימנים שלהם, כמו מקומות הקינון והיכן הם מבצעים את הצואה והשתן שלהם. בדיקה של סימנים של כרסום של ניירות, בדים, מזרנים, צינורות וכדומה.

 עוד טיפים להרחקת עכברים וחולדות מהבית וכיצד להימנע מהצורך בהדברה אחרי הסרטון.

סרטון שלנו על הדברת עכברים

פעולת הדברה הכי טובה זה ניקיון וסגירת מקומות כניסה. סילוק של ארגזים וגרוטאות וחסימה של כל הסדקים והחורים. ללכוד עכבר או חולדה יכולה להידמות למבצע צבאי. יש לחשוב כמו עכבר וחולדה  כדאי ללכוד עכבר או חולדה. יש להניח רעל עכברים ומלכודות בצורה מושכלת. אסי קליין לוכד עכברים וחולדות מקצועי בעל הסמכה וניסיון רב שנים במתן שירות הדברה כבר למעלה משבע עשרה שנה בהצלחה גדולה.

הדברה למעשה זה מיגור הבעיה עד הסוף. הדברה נגד עכברים וחולדות לא נעשית בעזרת חומר ריסוס, אלה בעזרת אמצעים מכניים כמו מלכודות ורעלים בעלי חומרי פיתיון. רעל עכברים מכיל פסטה או דגנים המרוחים ברעל אשר לא הורג אותם במקום אלה גורם להם לקבל שטף דם ורצון לצאת למקום אם אוויר. הרעל עכברים קודם כל מרדים אותם ורק אחר כך הם מתים. רעל עכברים הורג את העכברים או החולדות מהרגע שהם אוכלים אותו בין שלוש עד שמונה ימים. דבר זה תלוי במשקל של העכברים או החולדות. פעולת הדברה בעזרת רעל עכברים מושהה פופולרי מאוד ויעילותו גבוהה וזולה יחסית.

להזמנת הדברה במחיר ללא תחרות ישירות למדביר אסי קליין – 052-8732060. זמינות 24 שעות למעט שבת.

דילוג לתוכן