הרחקת עכברים איך עושים את זה?

מהי הדרך להיפטר מעכברים שוטים? חשוב לדעת כי ביצוע נכון של הרחקת עכברים לא כך אחד מסוגל לעשות, ולמה?

כדי לבצע עבודה יעילה ואמינה, כזו שבאמת דואגת עבור הרחקת עכברים מהבית יש לחפש מדביר עם ניסיון. לכל מדביר יש את שיטות העבודה שלו, וגם התחום בו צבר יותר הצלחות. חשוב מאוד כאשר מזמינים מדביר לברר על תחום הרחקת עכברים, על האחריות והמחירים של ההדברה.

ההבדל בין בית שורץ לבית נקי

ישנם בתים שמושכים אליהם יותר עכברים, במיוחד בתי קרקע עם גינת נוי צמודה. הניסיון של המדביר יכול להיות ההבדל בין איכות חיים, כאשר הרחקת עכברים מתבצעת בצורה אמינה ויעילה, לבין צורך ללכוד עכבר מדי שבוע. אל תשכחו שישנם סוגים רבים של עכברים וחולדות ולכל אחד יש חומר אחר יעיל.

באילו חומרים כדאי להשתמש עבור הרחקת עכברים

כדי להימנע משימוש חוזר במלכודות ופינוי גופות העכברים, יש צורך בטיפול מקיף בתוך הבית וגם סובב לו. כאשר מדובר בגינת נוי שמושכת עכברים, מומלץ להדביר גם בתחום הסובב לבית. למרות שעכברים נוטים להיצמד לקרקע, בבית דו מפלסי אנו ממליצים להדביר גם את הקומה השנייה גם בצורה מקצועית. בעבר, נהגו להשתמש בקוטלנים כימיים עבור הרחקת עכברים. החומרים הכימיים הורגים את העכברים באופן מידי. היום, ישנם חומרים בריאים יותר הנקראים הדברה ירוקה.

מהו תחום הדברה ירוקה

הרחקת עכברים הנעשית על ידי שימוש בחומר כימי מזיקה לכם בני הבית, לחיות המחמד ולעצי הנוי שלכם. חומרים המבוססים על בסיס אורגני אינם מזיקים לסביבה ויעילותם גבוהה מאוד. ההמלצה היא חד משמעית לעבור לחומרים של הדברה ירוקה. כאמור, לא לכל מדביר יש אותם.

הזמנת מדביר עבור הרחקת עכברים

לחברת "אסי קליין הדברת עכברים" יש ניסיון רחב בתחום הרחקת עכברים. כל המדבירים עברו הכשרה יסודית, ומשתמשים בכלים וחומרים מהשורה הראשונה. כך שאם אתם מחפשים עבודה יעילה ואמינה עבור הרחקת עכברים מהתחום האישי שלכם, ולא רק לכידה אלא הרחקת עכברים ממשית פנו למקצוענים בתחום. "אסי קליין הדברת עכברים" היא חברה בעלת ניסיון עשיר, ויכולה להתחייב על תוצאות אמינות לטווח ארוך.

דילוג לתוכן