הדברת עכברים

התשובה לשאלה הזאת תלויה כמובן בכל מיני משתנים. כל מדביר חולדות ועכברים גובה מחיר שונה בעבור השירותים שלו. מעבר לכך, יש להתחשב בסוג העבודה, בעלות החומרים, במיקום ההדברה, בכמות הביקורים אם מדובר ביותר מביקור אחד – ועוד. כל עבודה היא בפני עצמה וכל מדביר הוא בפני עצמו. בכל מקרה מומלץ לבדוק מראש כמה הוא גובה ולבחור באנשי מקצוע שגובים מחירים ששווים לכל כיס ולכל נפש, ולא לשלם יתר על המידה. רמת המחיר לא תמיד משקפת את איכות העבודה, וגם מי שגובה מחיר גבוה יכול לעשות עבודה לא טובה. באותה מידה, גם מי שגובה מחירים נמוכים יחסית יכול לבצע עבודה מעולה.

פרמטרים שונים

להדברת עכברים מחיר שתלוי בין היתר בסוג הבית ובגודלו או שאולי מדובר בכלל בעבודה במיקום פתוח. וודאי שכאשר באים לעשות הדברה במפעל או במחסן גדול, המחיר עשוי להיות שונה מהגעה לדירה קטנה יחסית. לפעמים אנשים קוראים למדביר עכברים רק בשביל לאסוף את הפגר. כמות הביקורים באופן כללי גם יכולה להשתנות, וזהו עוד משתנה שעשוי להשפיע על המחיר. החומרים שבהם משתמש המדביר הם בעלי עלות מסוימת עבורו, וזה גם פרמטר שיש להתחשב בו. ישנם עוד פרמטרים שיש לבחון ולרוב המחיר ניתן לכל מקרה באופן פרטני ולאחר שהמדביר הבין בדיוק במה מדובר.

מחיר הוגן

אני בעד מחירים הוגנים שמאפשרים לכל אדם להזמין את השירות שלי. הדברה היא לא מוצר מותרות, אלא מוצר שהוא בגדר חובה כשזקוקים לו. אינני מעוניין להעמיס על הבנאדם עלות כלכלית משמעותית מעבר לכך שהוא גם כך חווה כעת עוגמת נפש ברמה כזאת או אחרת בגלל הבעיה. מעבר לכך, אני גם מספק ייעוץ טלפוני מקצועי בחינם אם קיימת בעיה ואינכם בטוחים מה לעשות. אני מבין את הדחיפות שבבעיות מסוג זה ושואף לעזור לבנאדם ולהקל עליו.

עלות לעומת איכות

אם המדביר או כל איש מקצוע אחר גובה מחיר גבוה באופן יחסי, אין זה אומר שרמת העבודה תהיה בהתאם. כל אחד גובה מחיר על פי ראות עיניו. כל אחד שם דגש על פרמטרים שונים, וזו זכותו. כדאי לבדוק המלצות למדבירים איכותיים, שמספקים שירות ויחס אישי ושעושים את העבודה בצורה מקצועית – כולל תעודת אחריות. וודאי שאם המחיר שלהם שווה לכל כיס זה מהווה יתרון.

למידע נוסף לגביי הדברת עכברים בקרו בקישור הבא וצרו איתי קשר במספר 052-8732060. להדברת עכברים מחירים שונים ושלי בהחלט הוגנים, משתלמים ושווים לכל נפש.

« previous post

כיצד פועל לוכד עכבר...

לוכד מכרסמים למיניהם מגיע למקום שאליו הוא הוזמן ומברר במה מדובר. האבחון מתחיל בראש ובראשונה בסימנים הברורים ובשיחת בירור עם מי שחי בבית. כמובן שחשוב להבין באילו מכר...

next post »

לוכד חולדות ועכברי....

צריכים לוכד עכברים בתל אביב? אני עובד באזור מרכז הארץ וגוש דן ואוכל להגיע לבצע את העבודה עבורכם בהקדם ועל הצד הטוב ביותר. אני מקבל קריאות בכל יום באזור המדובר, ובפרט ב...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

No trackbacks yet.

Posts with similar tags

No post with similar tags yet.

Posts in similar categories

No post with similar categories yet.

 • מבצעי החודש

  לכל מזמיני החודש!!!

  הזמינו הדברת עכברים

  וקבלו

  מלכודת עכברים מתנה!!!
 • כל העדכונים בדף הפייסבוק שלנו

 • צור קשר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  נושא

  תוכן ההודעה

  captcha

 • תפריט

 • eXTReMe Tracker