לוכד חולדות

אין דבר יותר מפחיד מהרגע שבו נכנסים הביתה, מדליקים את האור, ורואים זנב שחור אפרפר מתחמק מאחורי הרהיט הזמין הקרוב. אם הזנב היה עבה וארוך, וה"עכבר" שראיתם היה שמנמן מאד, ככל הנראה שזו חולדה ולא עכבר. במצב כזה צריך לטפל בעניין בעצמכם או להזמין לוכד חולדות.- אסי קליין לוכד חולדות מקצועי התקשרו למספר הישיר 052-873-2060

הכל לכידת חולדות אחרי הסרטון

קצת על החולדות

החולדה היא חיה מאד חכמה. יש לה היררכיה משפחתית והיא מגדלת את צאצאיה בטיפוח רב. ישנם גם אנשים שאימצו חולדות מבוייתות בתור בעל חיים, כחיית מחמד. החולדות חכמות מאד, ומגיבות לאלמנטים רבים כמו בני אדם. חולדה יודעת להגיע לאוכל וללמוד כיצד אפשר להשיג אותו באמצעות לחיצה על כפתור, נסיעה בפדלים שתפתח פתח לאוכל ואף באמצעות הליכה במבוך מסובך. חולדות יודעות לעבור מכשולים רבים על מנת להגיע ליעד שלהן, הן מאד חכמות. לכן, אם תפסתן אותן, אל תשחררו אותן ליד הבית כי הן יכולות לחזור. חשוב לשחרר אותן רחוק מאד, אפילו בעיר אחרת, על מנת שלא יחזרו. אין צורך לפגוע בהן פיזית, חבל על צער בעלי חיים. אפשר פשוט לשחרר אותן רחוק.

במידה ולא הצלחתם לתפוס את החולדה, אפשר לפנות לאדם שתפקידו הוא לוכד חולדות. אנחנו נמליץ על לוכד חולדות מטעם אגודה כגון צער בעלי חיים או אגודה אחרת, שלא תופסים את החולדות על ידי פגיעה בהם או הטבעה חס וחלילה, אלא על ידי כלוב ופתיון, ולאחר מכן משחררים אותן הרחק מביתכם.

חולדות הינן חכמות מאד, כמו שכתבנו מעלה, לכן במידה ואתם מארגנים להן פיתיונות, חשוב לא לגעת בהן במגע יד אדם אלא רק עם כפפה על מנת שלא יזהו את הריח הנודף מכם ויקשרו אותו לריח סכנה. לחולדות יש חוש ריח מאד מפותח וכן חוש התמצאות נדיר ביותר. לכן הן יוכלו למצוא את דרכן חזרה לבית שלהן במידה ותשחררו אותן קרוב למקום התפיסה.

הדברת חולדות מקצועית

חברת אסי הדברת עכברים, תוכל להציע לכם שירות הומני לאיסוף ולכידה של בעלי חיים מכל סוג שהוא, כולל חולדות, נחשים ושאר בעלי חיים במידת הצורך. לוכד חולדות ושאר בעלי חיים יגיע למקום המבוקש ועל ידי דרכים הומניות יתפוס את בעל החיים הלכוד או הדרוש ללכידה, ולאחר מכן ישיב אותו לבעליו או ישחרר אותו בטבע.

חשוב מאד שלכידת החולדה תעשה בדרך הומנית, ללא כל גרימת כאב או סבל לחיה הנתפסת. בסך הכל, החיה שאצלכם בבית, במקרה זו חולדה, לא מנסה או רוצה לפגוע בכם או בחפצים שלכם. כל מה שהיא רוצה זה לשרוד, לאכול ופשוט לחיות.

יש לציין, לוכדי חולדות רבים ישנם בשוק תפיסת בעלי חיים. רובם לא עובדים בדרך הומנית. רובם מציינים שהם לא משתמשים ברעל על מנת לא לפגוע בכם, בבעלי הבית. על מנת שהחולדה לא תמות אצלכם בבית, וההרגשה שלכם תהיה טובה. הם לא מדברים על תפיסה ללא צער בעלי חיים, אלא על תפיסה שנוחה לכם. קשה להעלות על הדעת פגיעה בבעל חיים, גם כזה שפלש לבית שלכם, על ידי רעל או תופסן מכאיב או מלכודות שהורגות בייסורים רבים. תוכלו להשיג את אותו האפקט בדיוק על ידי מלכודת שנסגרת אחרי החולדה על מנת שתוכלו לשחרר אותה בטבע לאחר מכן.

לוכד חולדות, לסיכום

לסיכום, אם יש לכם חולדה בבית ואתם לא מצליכים לתפוס אותה בעצמכם, אכן אין ברירה אלא לקרוא לאסי לוכד חולדות מקצועי. אנא מכם, פנו ללוכד חולדות הומני, שלא פוגע, מכאיב או מזיק לכן. לכל יצור חי יש את הזכות לחיות, גם אם בטעות נכנס לבית שלכם.

יצירת קשר

צרו עמנו קשר לביצוע הדברת עכברים וחולדות

דילוג לתוכן