הדברת עכברים

פורסם ע"י הדברת עכברים


לוכד עכברושים, איך עושים את זה?

חיפשתם לוכד עכברושים? קודם כדאי שתדעו דבר מה: העכברוש, גבירותי ורבותי, הינו חולדה ממין זכר. למעשה אפשר בקלות להגיד שכל חולדה היא גם לוכד עכברושים, משום שהזכרים תמיד מנסים להשיג את הנקבות, ונלכדים ברשתן. למען האמת, עכברוש הוא שם חיבה, אין זה שמו האמיתי של המכרסם. פשוט "חולדה ממין זכר" וזהו חלק מתחום הדברת חולדות.

 לאחר שעשינו סדר, כיצד בכל זאת לוכדים עכברוש?

 מדובר בחיות חכמות בצורה בלתי רגילה. עד כדי כך חכמות, שחוקרים לומדים מהם על התנהגות ומבצעים מחקרים פסיכולוגיים מתקדמים שמושאן – העכברוש. האינטליגנציה המוגברת של המזיקים הללו מקשה מאוד על תפיסתם. עכברושים יודעים להסיק מסקנות ולהתאים עצמם לסביבה, כך לדוגמא עכברוש שמת מאכילת אוכל מורגל, יהווה סימן אזהרה שירתיע עכברושים אחרים מלנסות את מזלם עם אותו המזון. בנוסף, ככל שמתעכבים בלכידת העכברוש, כך יש לו יותר הזדמנויות להכיר את הסביבה (בד"כ הבית שלכם) ולתכנן מסלולי בריחה, ללמוד על מקומות מסתור אפשריים ולהקשות עוד יותר על לכידתו. שלא לדבר על כך שעכברוש יודע גם לייצר לעצמו נתיבי מפלט על ידי כרסום חורים בארונות, בדלתות, בספות וברהיטים נוספים ולאחר שהעכברוש נמצא בתוך הרהיט, קשה להפטר ממנו שבעתיים!

רבות הסכנות של מחיה במחיצת עכברושים.

ראשית, משום שהם זקוקים למים בכמויות גדולות, מסתתרים מבני אדם ועיקר פעילותם היא לילית, מקום המחיה המרכזי שלהם הוא – הביוב. מכרסם שמתגורר בביוב ומסתובב בביתכם הוא מקור בטוח למחלות זיהומיות. זו רק שאלה של זמן.

שנית, העכברוש הוא חיה טריטוריאלית, אלימה ואגרסיבית. בכל שנה, בני אדם רבים מאוד ברחבי העולם ננשכים על ידי עכברוש, מה שעוד יותר מגדיל את הסיכון לזיהום.

ולבסוף, העכברוש לא מגיע נקי מטפילים. היכן שיש עכברוש אחד, יש ככל הנראה משפחה של עכברושים שורצי טפילים, קרציות ומזהמים מסוכנים. והם מתרבים בקצב מסחרר של עשרות (ולעיתים אף מאות) בשנה.

מה עושים, אם כן?

פונים לאיש מקצוע!

לוכד עכברושים מקצועי הוא הפתרון המוכח היחיד לטיפול בבעיה זו. לוכד עכברושים ידע לאתר את המזיקים (את כולם…), ללכוד אותם בלי לסכן את דיירי הבית ואת חיות המחמד וגם להסביר לכם כיצד להימנע מהתופעה בעתיד.

אסי קליין – לוכד עכברושים מנוסה ומוסמך – מתכבד להציג לכם, גולשי האתר, מבצע מיוחד. פנו עוד היום וזכו למענה מקצועי לבעיית העכברושים שפקדה אתכם: טלפון – 052-8732060.

 • מבצעי החודש

  לכל מזמיני החודש!!!

  הזמינו הדברת עכברים

  וקבלו

  מלכודת עכברים מתנה!!!
 • צור קשר

   שם (חובה)

   דואר אלקטרוני (חובה)

   נושא

   תוכן ההודעה

   captcha

  • תפריט

  • eXTReMe Tracker
   Call Now Button דילוג לתוכן