לכידת חולדה

לכידת חולדה – הימנעות מאסון גלובלי

לכידת חולדה נראה כדבר פעוט וחסר חשיבות בהתייחסות הכלל מערכתית לחיים, אך אין כך הדבר. ללכידת חולדה משמעות עצומה על מיגור מחלות ומניעת התפרצותן בקרב האוכלוסייה. התרחקות מן החולדות או יותר נכון הרחקתן באמצעות הדברת חולדות , היא שהביאה להפוגה בהתפרצויות של מגפות שונות. למשל, מחלת הדבר, המגפה השחורה שהכחידה כ-55 מיליון בני אדם ונחשבה לבין הקטלניות שהאנושות הייתה עדה להן. עם השנים התברר כי מחלת הדבר הועברה באמצעות חולדות מודבקות בפרעושים הנושא את החיידק למחלת הדבר. הקרבה הגדולה בין החולדות לאנשים באותה עת, היא שגרמה להרס קטסטרופאלי. כיום אנו מודעים לחשיבות לכידת חולדה ולהשפעת פעולה מניעתית זו על בריאות הציבור.

מפגע תברואתי אשר ניתן לטיפול באמצעים פשוטים למדי

חולדות הינן יצורים חכמים למדי, כושר ההישרדות שלהן גבוה במיוחד ולכן לכידתן ללא מיומנות וללא אמצעים מותאמים תעלה לכם בזמן יקר אשר יביא להתרבותן ויגדיל את הסכנות שבהימצאותן בקרבת מקום מגורים. חשוב לבצע לכידת חולדה באמצעות איש מקצוע על מנת לחסוך זמן ופעמים רבות אף כסף. הזמנת לכידת חולדה יכולה להתבצע במהירות רבה, איש מקצוע ישמח לייעץ לכם טלפונית ואף לבוא לבדוק את השטח, מה חומרת המצב ואף יעניק לכם הצעת מחיר במקום. כבר בשיחת טלפון תוכלו להתרשם ממקצועיותו בתחום.

לכידת חולדה מקצועית – שילוב של ידע, ניסיון וטכנולוגיה מתקדמת

'חאפרים' רבים עלולים להתחזות ללוכדי חולדות מדופלמים, ראו הוזהרתם, מדביר ולוכד מקצועי הינו בעל רשיון מטעם משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה לעסוק בתחום. לכידת חולדה באופן מקצועי דורש היכרות עם המזיק לעומק, ניסיון רב והלוכד בהחלט צריך להיות מעודכן בשיטות החדשות והידידותיות לסביבה. אם תשאלו את השאלות הנכונות בשיחת הטלפון, תוכלו לעלות מהר מאד מי 'חאפר' ומי איש מקצוע אמיתי. אנשי מקצוע יוכלו להציע לכם מספר שיטות מגוון לבחירתכם, ייעצו לכם מה לדעתם השיטה הטובה ביותר ללכידת חולדה ואף ישמחו להציג בפניכם רישיון לעסוק בתחום.

ללכידת חולדה באופן מקצועי, צור קשר עוד היום עם אסי קליין בטלפון 052-8732060 ואמור שוב שלום לשלווה ורוגע כי ביתך חיש קל יהיה נקי ממזיקים. מבצע לפונים דרך האינטרנט.

דילוג לתוכן